stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

AirBuccaneers

85 %

Vzdušné bitvy na netradičních plavidlech

Air Buccaneers je netradiční multiplayerová a MMO zábava, která se odehrává přímo ve vzduchu. Hráči jsou totiž umístěni na vzducholodích a bojují proti sobě v týmech. Ty se dělí dle postav – na jedné straně jsou Bukanýři – vzdušní piráti, zkušení a bojem zocelení zločinci a na straně druhé jsou Vikingové. Neméně zkušení a hlavně odhodlaní a nebojácní válečníci.

Spor mezi národy nebo skupinami tkví v tom, že piráti obviňují Vikingy z nedbalosti a lenosti. Ta způsobila, že si Vikingové nechali mocnou sílu severu, obsaženou v magii, nechali uniknout. Obě skupiny nikdy nebyli velcí řečníci a hlavně kliďasové, aby podobné problémy řešili diskuzí nebo dokonce diplomacií. Takže to skončí jako klasicky – výměnou velkých a zatraceně těžkých, olověných argumentů. Ty na sebe budou posílat z palubních děl, která mají na každé vzducholodi čtyři.

Souboje se logicky odehrávají ve vzduchu, a pokud zrovna hráč nebojuje, je skvělé se kochat okolní přírodou. Pohled shora na velmi krásně zpracovanou a členitou severskou krajinu je neskutečný. Zasněžené vrcholky hor by dokázaly i ukolébat k spánku. Naštěstí jsou tu již zmíněná děla, která nikoho nenechají chladným a určitě ne v klidu.

Každý z hráčů má na své lodi přesně vyhrazené místo. Kormidelník se stará o manévrování, zbytek o obsluhu děl. Mezi hráči musí panovat dokonalá souhra, jinak jejich vzdušná chlouba rychle splaskne pod útokem nepřátel.

Hru je možné hrát online, kdy je týmu nebo jednotlivým hráčům zapisováno skóre a případně body. Pokud si však chcete zahrát jen tak mezi sebou na LAN síti, stačí jen spustit hru ve správném módu.

AirBuccaneersBukanýr

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Zajímavý herní koncept
  • Střelba z kanónů
  • Možnost hraní přes LAN
  • Vynikající grafika
  • Poměrně dobré ovládání

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Alien Arena 2008

Alien Arena 2008

Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free

OpenClonk

OpenClonk

Transformice

Transformice

Rise of Incarnates

Rise of Incarnates

Savage 2: A Tortured Soul

Savage 2: A Tortured Soul

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 2 a 3 d 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
AirBuccaneers

AirBuccaneers

Bukanýr

Bukanýr

Pohled na základnu lodě

Pohled na základnu lodě

Střelba

Střelba

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 3 e 3 c c  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce