stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8472
  • Uživatelů: 6409

Hellgate

83 %

Temná akční RPG hra z londýnského prostředí

Hra Hellgate: London (později pouze Hellgate) za sebou má velmi pohnutou historii. Vývojáři legendy jménem Diablo se odtrhli od Blizzardu, aby mohli založit vlastní studio jménem Flagship Studios a pracovat právě na Hellgate. Jenže i když došlo k otevřenému beta testování a následnému prodeji, společnost vývoj nezvládla finančně a vyhlásila bankrot. Hráči však po několika letech dostali hru volně k dispozici ve formě free to play Hellgate: Global mohou se tak z této skvělé záležitosti radovat i přes smutný konec studia.

Hra je situována do postapokalyptického prostředí Londýna roku 2038. Brány pekelné, stvůry pekelné a všechno dohromady se spiklo, aby zahubilo život na Zemi, jak jej známe. Hráč se proto musí v pěti herních aktech postarat o navrácení ztracené rovnováhy. K tomu mu pomůže množství zbraní a dalších schopností, které získává nejenom bojem.

Na začátku hry se hráč musí přidat k jedné ze tří frakcí a dle toho si zvolit i své povolání a s ním spojené schopnosti a vlastnosti. Na výběr jsou Templáři, Kabalisté a Lovci.

Hellgate: London patří mezi velmi zajímavé hry, které měly obrovský potenciál. I přes problémy s financováním nakonec hra spatřila temné světlo světa a je připravena pro akcechtivé hráče.

Pod záložkou Verze se si můžete vybrat, zda si stáhnete pouze instalačního herního klienta, nebo plného herního klienta, který obsahuje kompletní hru včetně dodatečné epizody Tokyo. Zároveň zde najdete demoverzi původní singleplayer hry Hellgame: London.

HellgateLondýn postapo

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Temné herní prostředí
  • Skvělá akce
  • Tři frakce, šest různých povolání
  • Skillování postavy

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free

Titanpoker

Titanpoker

Evolve

Evolve

PokerStars

PokerStars

Rise of Incarnates

Rise of Incarnates

ShellShock Live

ShellShock Live

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 8 0 e 7 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Hellgate

Hellgate

Londýn postapo

Londýn postapo

Marksman

Marksman

Temná hra

Temná hra

Slabý nepřítel

Slabý nepřítel

Guardian

Guardian

Podobnost Diablu

Podobnost Diablu

Souboj

Souboj

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 5 f 8 e e  :
 
Nadpis:
Text: