stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Paragon Hard Disk Manager

Verze 12 - 44,94 MB

Paragon Hard Disk Manager

78 %

Kvalitní správa diskových oddílů

Tento kvalitní balík nástrojů vám velmi usnadní veškerou administraci a správu vašich diskových jednotek. Získáte kompletní kontrolu nad vašimi diskovými oddíly.

Disk velmi snadno rozdělíte na několik sekcí a s nimi poté pracovat, jak se vám zlíbí. Snadno lze jednotlivé oddíly formátovat, mazat, obnovovat nebo k nim přidávat popisek. Bez problému také zvládnete rozdělování a slučování sektorů.

Pro spoustu uživatelů nastávají problémy, pokud mají na svém disku nainstalováno několik systémů. S Paragon Hard Disk Managerem se vám to nestane. Poskytuje vám totiž kvalitního správce bootovacích sektorů, s kterým si pohodlně zvolíte, jaký systém chcete spustit.

Další nesmírně užitečnou funkcí programu je záloha vašich dat. Jednoduše si můžete zvolit, kterou část disku chcete zálohovat, přičemž data můžete ukládat lokálně, na externí zařízení nebo také na FTP servery.  O bezpečnost vašich souborů se stará profesionální šifrování, které je zabezpečeno heslem.

Program bezpochyby využijí ti z vás, kteří se rozhodli koupit nový disk, ale chtěli by si zachovat všechna data, včetně těch systémových, z toho starého. Pro tuto situaci je ideální další nástroj ukrytý v této aplikaci. Velmi snadno a rychle si překopírujete libovolná data a nebudete se muset obtěžovat s instalací nového systému.

Další nástroj, který tento software dodává, slouží k bezpečnému mazání souborů. Po odstranění jakýchkoliv dat pomocí této funkce, je nelze obnovit žádným programem. To je možné díky tomu, že program pracuje s bezpečnostními algoritmy, které pro své zabezpečení využívají také mnohé vládní organizace. 

Paragon Hard Disk ManagerModerní uživatelské rozhraní

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Bezpečné mazání dat
  • Komplexní správa disku
  • Rychlá záloha souborů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

HotkeyP

HotkeyP

Password Memory

Password Memory

Auto Shutdown

Auto Shutdown

iCopy

iCopy

A-PDF Number

A-PDF Number

PDF Cracker

PDF Cracker

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 c 7 f 2 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Paragon Hard Disk Manager

Paragon Hard Disk Manager

Moderní uživatelské rozhraní

Moderní uživatelské rozhraní

Snadná správa disku

Snadná správa disku

Komplexní administrace diskových oddílů

Komplexní administrace diskových oddílů

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b c d 4 6 4  :
 
Nadpis:
Text: