stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

QR-Code Reader

81 %

Čtečka QR kódů s možností dekódování

QR-Code Reader je výkonný program navržený pro efektivní skenování a dekódování QR kódů přímo z obrazovky počítače. Jeho funkčnost je zajištěna kombinací špičkových nástrojů, jako jsou Windows Snipping Tool, ZBar a AutoHotkey.

Skenování QR kódů je snadné a pohodlné. Stačí umístit obrazovku s QR kódem do zorného pole programu, a QR-Code Reader automaticky detekuje a dekóduje kód. Celý proces je optimalizován pro rychlou a přesnou identifikaci obsahu QR kódu.

Jedním z významných prvků programu je jeho schopnost zkopírovat dekódovaný obsah QR kódu přímo do schránky. Tímto způsobem je uživatel schopen snadno sdílet nebo vložit dekódovaný text do jiných aplikací nebo dokumentů.

Po úspěšném dekódování QR kódu program okamžitě vyvolá notifikaci, která uživatele informuje o úspěšném skenování a umožňuje rychlý přístup k dekódovaným informacím. Uživatelé mají možnost přímo otevřít webový odkaz prostřednictvím notifikace, což zvyšuje efektivitu a pohodlí používání programu.

QR-Code Reader také poskytuje funkci rychlého přístupu k webovým odkazům při připojení k Wi-Fi. Tato funkcionalita umožňuje uživatelům rychle a snadno načítat webové stránky obsažené v QR kódech, čímž se zajišťuje plynulý přechod mezi digitálním obsahem a reálným světem.

Celkově je QR-Code Reader spolehlivým a efektivním nástrojem pro skenování a dekódování QR kódů, poskytující uživatelům jednoduchý a intuitivní způsob interakce s digitálním obsahem prostřednictvím jejich počítače.

QR-Code Reader

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skenujte kódy QR přímo z obrazovky počítače
  • Zkopírujte obsah kódů QR do schránky a zobrazte upozornění
  • Přímé otevírání webových odkazů ve výchozím prohlížeči
  • Přímé připojení k sítím Wi-Fi prostřednictvím oznámení

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

4M CAD 14

4M CAD 14

Gramps

Gramps

JustConsum

JustConsum

Bitcoin Markets

Bitcoin Markets

Stringscan

Stringscan

Nero 10 Free version

Nero 10 Free version

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 8 0 8 5 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
QR-Code Reader

QR-Code Reader

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 1 7 7 1 d  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce