stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9637
 • Uživatelů: 6592
 • Eiric

  GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

  Zdravím všechny, Kdo by jsi chtěl připomenout z nostalgie legendární hru Grand Theft Auto San Andreas modem Multiplayer ?

  Zde máte servery! 
  icon_smile.gif

  Jazyk na serverů: CZECH/SLOVAK/ENGLISH

  Navštivte naše servery SA-MP:

  SERVER 1 Potřeba mít SAMP 0.3.7 Klienta:

  Pro připojení / IP: play.superparba.eu:7777

  SERVER 2 Vlastní ostrovy potřeba mít klienta SAMP 0.3DL /ostrovy:

  Pro připojení / IP: Dl.superparba.eu:7777

  Web serveru: https://superparba.eu/news.php

  Proč byste měli hrát na našich herních serverech ?

  SuperParba je postavena na budování komunity a je to její charakter, ve kterém můžete podnikat, nakupovat nemovitosti, společnosti, být členy gangu – jezdit závody, bojovat o území, převzít sklady v unikátním systému GANG. Každý den se bude konat spousta různých akcí administračního týmu, jako jsou Fallout, Sky (street) závody, Color Dash, Runners VS Riders, Shooters VS Riders, Hit & Run, Tuning events, Derby, Death Events, DM … a jsou doplněny událostmi MEGA, které se konají během několika týdnů! Fungujeme od roku 2008, server prošel stovkami plnohodnotných aktualizací z návrhů na vylepšení serveru od hráčské komunity! PARTY SERVER s režimem gamemode RZE 10 se vám dostane přímo pod kůži, jako je SuperParba!

  – Profesionální administrátorský tým, který dohlíží na pořádek, vytváří zábavu a pomáhá hráčům s jakýmkoli problémem. Pokud nevíte, jak se s něčím vypořádat, použijte příkaz /dotaz o zaslání otázky přímo administrátorům a v krátké době obdržíte odpověď.

  – Pro nováčky byl přidán rychlý návod. Pro navigaci na místo spuštění použijte příkaz /tutorial. Po absolvování tutoriálu s hraním 0 hodin získá nováček 7 dní prémiové klasiky zdarma.

  Na serverů se dokonce nachází funkční piáno: https://youtu.be/t-5Ipn0PLA8

  – Hráči během těch 12 let našli spoustu zábavy, emocí, zvratů, přátel, zpráv a vzpomínek. Na SuperParbě dokonce poznali několik skutečných vztahů. Jakmile to řeknou svým dětem, bude to šílené. Hráči se rádi vracejí na náš server, tak přijďte a přidejte se k naší rodině!

  Zde návod jak nainstalovat multiplayer do hry gta san andreas: https://youtu.be/xDMzPBmD7c8

  Děkují za přečtení!
  Eiric 6.6.2021 Odpovědí: 0 Odpovědět

Odpovědět na otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  3 d 1 6 0 1  :
 
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce