stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 10184
  • Uživatelů: 6679

Poradna - Ovladače

  • lubomirmanak@centrum.cz

    Ovladače: obnova aktivačního klíče pro

    Dobrý den jak je možno obnovit ovladač studia pincle15 a aktivační klíčpro toto studionejde mistudio otevřít při zadání správného klíče lubomirmanak@centrum.cz 9.8.2016 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Baker

    Ovladače: Zvukový ovladač

    dobrý den asi před 3 dnami když jsem připojil sluchátka z telefonu do PC na oba jacky (zvuk,mikrofon) tak se nic neozivalo zkoušel jsem problem vyřešit pomocí windows a ten mě řekl že není čím na istalovat ovladač tak jsem šel na web a tam si stahl realtek high když jsem byl v istalovaní programu tak se sám ukončil s poznámkou nemáte sadu ovladačů který je naistalovat do tedka nemám zvuk a nevím co dělat. Baker 7.1.2016 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
  • Ladislav Kostohryz

    Ovladače: ovladač skeneru

    Po nainstalování W 10 /64 bit nefunguje u multifunkce Epson XP-205 skener (tiskárna funguje). Múžete poradit kde stáhnout ovladač pro skener?  Ladislav Kostohryz 8.5.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Magdalena

    Ovladače: Nelze přečíst Flashku

    Prosim vas potrebuji poradit kdys si dam flesku nebo usb do pc tak mi napise ze neni rozpoznano protoze potrebuji naky ovladac moc tomu nerozumim co si mam nainstalovat dekuji Magdalena 21.10.2014 Zobrazit odpovědi (2) Odpovědět
  • lukáš

    DirectX: Kde tomam nainstalovat?

    ahoj mam to nainstalovat do pocitac->Windows nebo nekde jinde????? lukáš 19.6.2013 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
  • honza1bar

    Ovladače: Android hotspot - sdílení internetu

    Dobry den, potreboval bych pripojit samsung gts5570 s PC(misto modemu) samsung kies nefunguje popr. samsung sgh e590 honza1bar 23.9.2013 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
  • ring.a.ling

    Ovladače: Problem s USB pripojenim

    Dobry den,mam problem s USB diskem.Prosla jsem snad veschny diskuze se stejnym problemem, ale nenasla jsem bohuzel reseni. Kdyz jsem si na USB kopirovala soubory,odesla jsem od notebooku a kdyz jsem se vratila byl notebook v rezimu spanku a pote kdyz jsem se prihlasila a dala USB neslo mi zobrazit. Uz se mi to stalo jednou a musela jsem koupit novou fleshku,tahle je stara ani ne mesic,ale myslim ze je chyba v tom,ze se pocitac vypl.Ovladace jsem zkousela odinstalovat ale nic se nestalo,no ostatnich pc fleshka nejde taky.Dekuji za radu ring.a.ling 15.1.2013 Zobrazit odpovědi (6) Odpovědět
  • Kubo

    Ovladače: Nvidia geforce 310M

    Zdravím

    Inštaloval som najnovší graficky driver a počas inštalácie sa mi vybila baterka a logicky sa to prerušilo... ostávalo ešte 30min som myslel že výdrži. Po tom, ako sa to stalo mi teraz všetko strašne ide pomaly. Zapínanie notebooku trvá aj 10min... minimalizovanie , otvorenie nového okna je také spomalene, že vidím ako sa to okno pohybuje... a takisto mi sekajú filmy... a o nejakej hre ani nehovorím. Skúšal som: obnovenie systému , naistalovanie graf. drivera , potom následné vrátenie pôvodného ovládača , aktualizácia BIOSU... Internet a načítavanie stránok ide dobre aj facebook, Len to ováranie okien alebo súborov je strašne pomalé Mam Notebook Lenovo Ideapad Z560 a grafickú kartu NVIDIA 310M... Za každú pomoc budem vďačný
    Kubo 30.11.2012 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
  • Richard KUBÁNEK

    Ovladače: NEFUNKČNÍ USB PORTY

    Mám problém, ale netuším, kde nastala chyba, přestaly mně fungovat USB porty na PC, doposud jsem přes ně stahoval fotky a nyní se mi nechce ani načíst ze žádného portu (2ks) ani při změně kabelů načíst obsah CD karet ani žádného jiného media, Už jsem to zkoušel několikrát a nevím si rady, prosím o odpověď nebo brzkou radu´.

    Děkuji

    Richard KUBÁNEK

    mob. 605066653
    Richard KUBÁNEK 18.6.2022 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Josef Benes

    Ovladače: Zamykani notebooku

    Dobrý den, moc prosím o radu. Mám Acer ASPIRE V3-771G. Šlape jako hodinky, vše super. Neustále se ale sám zamyka a vypíná někdy hned i několikrát za sebou, nekdy po delší době. Už jsem kvůli tomu nainstaloval nové windows, vyměnil disk za nový ssd, udělal kompletní aktualizace windows, zrušil veskera casova omezení spořič vypínání apod.
    Dělalo mi to i u win7, kvůli tomu jsem chtěl win10 a úplně čistý nový disk.
    Nevím jestli odchází HW, nebo jestli chybí nějaké ovladace, je to prostě záhada a nikdo netuší cim to je.
    Kolega mi říkal, že tam nekde může být i tzv. studeňák, ktery by se ale špatně zjišťoval.
    V notebooku je vyndana baterka a provoz je jen na 220v ze zásuvky, to by ale snad nemělo vadit.
    Prosím někoho o radu, cim by ro mohlo být a jestli se s tím také někdo setkal, děkuji Josef Benes
    Prosím o odpověď na mail joben@seznam.cz
    Josef Benes 13.5.2020 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
  • Oldřich Volšík

    Ovladače: Dotaz

    Vážení potřeboval bych poradit. V Neru expres jsem našel  příůčku na použití, ale je v angličtině. Není možné někde sehnat český překlad?.

    Dále bych potřeboval poradit, jak nastavit kompilaci tak, aby bylo možno  přídávat

    na CD další soubory.

    Prosím též o sdělení,zda na čisté CD-R je možno vypalovat jednou více souborů

    ale časově nezávisle až do vyčerání kapacity disku, nebo je možné na toto CD vypálit  jen jeden soubor a to jen jednou?

     Existuje nějaká všeobecná poradna pro NERO?


    Trutnov 19.srpna 2017               S pozdravem    O. Volšík



    Trutnov
    Oldřich Volšík 19.8.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • lubomirmanak@centrum.cz

    Ovladače: ovladač pinacle

    ovladač pro studo pinacle HD15
    nejdemipo správné instalaciexport na nepřepisovatelnéDVD
    lubomirmanak@centrum.cz 29.8.2016 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • lubomirmanak@centrum.cz

    Ovladače: ovladč studa pinacle

    nefunguje mi studio pinacle HD15 při zadáníí
    správného aktivačního klíče
    lubomirmanak@centrum.cz 14.8.2016 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Matěj

    Ovladače: Joystick

    Ahoj navím jak si zapojit do notebooku joystick : Logitech Xtreme 3D a zapojit jej i do world of tanks Matěj 1.9.2013 Zobrazit odpovědi (3) Odpovědět
  • marekfau

    Ovladače: nefunkční usb

    čau po připojení usb mi Pc napíše "zařízení USB nebylo rozpoznáno" Všechny ovladače včetně chipsetu mam nainst.dík marek marekfau 12.1.2013 Zobrazit odpovědi (5) Odpovědět
  • Ota

    Ovladače: Radu ..

    Hezký den,potřebuji nainštalovat mapy do navigace modemcom sx2,omylem jsem je vymazal .. Ota 5.12.2020 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Lenka

    Ovladače: Sada Microsoft,NET Framework 3.0" x86

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jde nějak nainstalovat ovladač Sada Microsoft, NET Framework 3.0: x86 Language Pack /KB928416/, jelikož jsem si při mazání nepotřebných souborů apod., smazala i toto a nutně to potřebuji vrátit.

    Děkuji za jakoukoli pomoc.
    Lenka 12.3.2018 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Lubomír Fiala

    Ovladače: Ovladač

    Je dnes možné najít ovladč na graf.kartu MICROSOFT stand.graf. adaptér PCI /VGA/ z 640x480 na 800 x 600? je to ve WIN 98 Lubomír Fiala 31.3.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Jan Beneš

    Ovladače: MS Office Outlook 2007

    Zdravím. Nějak se mi povedlo nastavit v Outlooku 2007, že mi příchozí zprávy padají rovnou do koše (NEmyslím spam, nevyžádanou poštu). Prosím o radu, aby to zas chodilo do přijatých. Děkuju HB Jan Beneš 16.1.2017 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
  • Dimitrij Zábrodský

    Ovladače: Ovladač pro skener CanoScan LIDE 500F

    Po nainstalování W 10 /64 bit systém požaduje ovladač WIA. Jak a kde ho seženu? Dimitrij Zábrodský 31.10.2016 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b 4 a 5 8 3  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce