stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9551
  • Uživatelů: 6577

Dobyvatel

93 %

Otestujte své vědomosti zábavnou formou

Dobyvatel je jedinečná hra, která otestuje vaše vědomosti, a budete se přitom bavit. Nejenže toho budete muset spoustu znát, ale také budete potřebovat taktizovat.

Ve hře budete sledovat mapu České republiky, která bude rozdělena podle krajů. Systém náhodně přiřadí každému hráči jeden kraj, ve kterém bude jeho hlavní základna. Můžete vyzvat ostatní hráče nebo trénovat proti stroji, ale online souboje jsou to, co dělá hru tak zábavnou a jedinečnou. Můžete zápolit s náhodnými soupeři, ale i se svými přáteli.

Vašim cílem bude obsadit co nejvíce krajů, čímž vyděláte zlaťáky. Podle toho, kolik jich kdo na konci má bude určen vítěz. Vždy jde o souboje tří hráčů. Ti si postupně rozebírají jednotlivé oblasti, pouze však v případě, že jsou schopni odpovědět na zapeklité otázky, které systém náhodně vybírá.

Otázky zahrnují několik různých témat včetně historie, sportu, vědy a spousty dalších odvětví. V klasické hře se vybírají otázky ze všech těchto oborů, ale můžete si zahrát také další druh hry, kde si z jednotlivých kategorií můžete vybrat ty, v kterých chcete své znalosti otestovat.

Kromě znalostí budete k výhře potřebovat i dobrou taktiku. Vždy smíte útočit pouze na oblast, které je hned vedle vámi obsazeného kraje, pokud tedy nezvolíte speciální útok parašutistů, který však stojí speciální peníze. Nesmírně důležitá je ochrana hlavního kraje. K jeho obsazení sice útočník musí odpovědět třikrát správně a rychleji než vy, ale pokud se mu to povede, tak získá veškeré vaše území a hra pro vás končí.

Jde o nesmírně zábavnou a nervy drásající hru, při jejímž hraní se dozvíte spoustu nových a zajímavých informací. Má rozsáhlou hráčskou komunitu, takže o soupeře není nouze. Na nic tedy nečekejte a hned si ji zahrajte. 

DobyvatelOtázky z různých oborů

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Strategické prvky
  • Úchvatná znalostní hra
  • Rozsáhlá komunita hráčů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Tanoth

Tanoth

My Fantastic Park

My Fantastic Park

The Crims

The Crims

Unlimited Ninja

Unlimited Ninja

Anča a Pepík: To nebude hračka

Anča a Pepík: To nebude hračka

Drakensang online

Drakensang online

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 e b a c 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dobyvatel

Dobyvatel

Otázky z různých oborů

Otázky z různých oborů

Bitvy proti přátelům

Bitvy proti přátelům

Naučná hra

Naučná hra

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 f 6 6 c 7  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce