stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8707
  • Uživatelů: 6489

Howrse

Verze 1.1

Howrse

79 %

Vychovejte si vlastního koně nebo poníka

Koně jsou bezpochyby majestátná zvířata. Jejich chov je sice relativně běžnou záležitostí, ale každý chovatel k němu přistupuje jinak. Ti nejváženější dělají vše pro to, aby jejich plemena byla co nejčistější a nejvzácnější. Vy se vžijete do role takového chovatele a zkusíte si, jaké to je, když máte řídit celou stáj.

Koně i poníci vyžadují spoustu péče. Budete je krmit, umývat, trénovat s nimi a budovat pro ně ty nejlepší podmínky. Vaše stáje musí být řádně spravované, a proto budete potřebovat také zaměstnance. I ve světě koní však všechno stojí peníze. Ty můžete vydělat na závodech, pokud tedy budou vaše zvířata úspěšná.

Kromě výcviku koní se budete muset učit i vy. Čeká na vás řada testů se zajímavými otázkami, které se týkají chovu koní a poníků. Mnoho z nich je velmi komplikovaných a záludných. Aby se vám podařilo testy dokončit, tak budete muset o světě koní vědět úplně vše.

Po čase budete mít možnost založit vlastní jezdecké centrum. V něm můžete sestavit dráhu a pořádat závody, u kterých budou pravidla zcela ve vaší režii.  Všichni chovatelé chtějí, aby jejich zvířata byla co nejzdravější a nejsilnější. K tomu budete muset studovat i genetiku a křížit různá plemena. Záleží jen na vás a přírodě, jaké vlastnosti budou mít nově narozená zvířata.

Howrse je velmi povedená chovatelská hra, ve které se budete zabývat vším, co těší i trápí všechny majitele stájí. Zúčastníte se řady závodů a budete se snažit vychovat ty nejlepší koně. Podaří se vám to?

HowrseChov koní a poníků

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Chov koní a poníků
  • Stavba a správa stájí
  • Spousta závodů a úkolů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Lady Popular

Lady Popular

Zahrádka pod hvězdami

Zahrádka pod hvězdami

The Soldiers

The Soldiers

KingsAge

KingsAge

Rising Cities

Rising Cities

Supremacy 1914

Supremacy 1914

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 7 6 e c e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Howrse

Howrse

Chov koní a poníků

Chov koní a poníků

Zajímavá plemena

Zajímavá plemena

Provoz stájí

Provoz stájí

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d a 2 b b f  :
 
Nadpis:
Text: