stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6397

Howrse

Verze 1.1

Howrse

79 %

Vychovejte si vlastního koně nebo poníka

Koně jsou bezpochyby majestátná zvířata. Jejich chov je sice relativně běžnou záležitostí, ale každý chovatel k němu přistupuje jinak. Ti nejváženější dělají vše pro to, aby jejich plemena byla co nejčistější a nejvzácnější. Vy se vžijete do role takového chovatele a zkusíte si, jaké to je, když máte řídit celou stáj.

Koně i poníci vyžadují spoustu péče. Budete je krmit, umývat, trénovat s nimi a budovat pro ně ty nejlepší podmínky. Vaše stáje musí být řádně spravované, a proto budete potřebovat také zaměstnance. I ve světě koní však všechno stojí peníze. Ty můžete vydělat na závodech, pokud tedy budou vaše zvířata úspěšná.

Kromě výcviku koní se budete muset učit i vy. Čeká na vás řada testů se zajímavými otázkami, které se týkají chovu koní a poníků. Mnoho z nich je velmi komplikovaných a záludných. Aby se vám podařilo testy dokončit, tak budete muset o světě koní vědět úplně vše.

Po čase budete mít možnost založit vlastní jezdecké centrum. V něm můžete sestavit dráhu a pořádat závody, u kterých budou pravidla zcela ve vaší režii.  Všichni chovatelé chtějí, aby jejich zvířata byla co nejzdravější a nejsilnější. K tomu budete muset studovat i genetiku a křížit různá plemena. Záleží jen na vás a přírodě, jaké vlastnosti budou mít nově narozená zvířata.

Howrse je velmi povedená chovatelská hra, ve které se budete zabývat vším, co těší i trápí všechny majitele stájí. Zúčastníte se řady závodů a budete se snažit vychovat ty nejlepší koně. Podaří se vám to?

HowrseChov koní a poníků

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Chov koní a poníků
  • Stavba a správa stájí
  • Spousta závodů a úkolů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Bella Sara

Bella Sara

GoodGame Big Farm

GoodGame Big Farm

GoalUnited 2013

GoalUnited 2013

GoodGame Gangster

GoodGame Gangster

Travian

Travian

Stargate - The Game

Stargate - The Game

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b b a d e d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Howrse

Howrse

Chov koní a poníků

Chov koní a poníků

Zajímavá plemena

Zajímavá plemena

Provoz stájí

Provoz stájí

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 4 a 3 5 5  :
 
Nadpis:
Text: