stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8586
  • Uživatelů: 6451

Lady Popular

Verze 1.0

Lady Popular

77 %

Nesmírně populární dívčí hra

Podle názvu už můžeme soudit, že je Lady Popular hrou, která je hlavně pro dívky. Vžijete se v ní do role jedno mladé slečny, plné nadějí, která se snaží být tou nejpopulárnější ze všech.

Na začátku si zvolíte, jak bude perspektivní dívka vypadat. Snadno si ji přizpůsobíte a rychle ji hezky oblečete. Poté už se vydá do světa, kde na ni čeká spousta překvapení.

Ještě dříve, než se bude moct vydat do kadeřnických salónů a obchodních domů, bude potřebovat domov, ale najít správné místo pro bydlení v rámci finančních možností není tak jednoduché. Proto bude velmi výhodné si najít práci. Té je sice spousta, ale takto mladá slečna hned nemůže dělat to nejvýdělečnější zaměstnání. K tomu se bude muset propracovat.

Až se jí to povede, tak si užije život, po kterém touží. Bude chodit po obchoďácích a ke kadeřnici. Dozví se všechno o nejnovějších trendech a o módě a třeba si přitom najde i přítele. Může si dle svých představ upravovat dům, nakupovat nábytek nebo se přestěhovat. Svět nabízí spoustu možností, co dělat. Záleží jenom na ní resp. na vás, do čeho se pustíte.

Ať už ale budete dělat cokoliv, tak vám to něco přinese. Nejen práce, ale i tanec v klubu vám dá nové vlastnosti a dovednosti, které jen tak nezapomenete. Kromě toho si můžete zkrátit dlouhou chvíli zábavnými minihrami.

V této hře je cílem být co nejpopulárnější. O tom se rozhoduje každý týden na Facebooku, kde tato volba probíhá. Jednou mohou vybrat i vás, tak na nic nečekejte a hru si zahrajte.

Lady PopularŽivot plný módy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Hra pro dívky
  • Svět módy
  • Život mladé slečny
  • Propojení se sociálními sítěmi

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Pro slepičí kvoč

Pro slepičí kvoč

Rytířský turnaj

Rytířský turnaj

Skyrama

Skyrama

Hockey Arena

Hockey Arena

Winter Fun

Winter Fun

Card Hunter

Card Hunter

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 c 3 b f 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Lady Popular

Lady Popular

Život plný módy

Život plný módy

Velké město plné možností

Velké město plné možností

Propojení s Facebookem

Propojení s Facebookem

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b 8 0 c c c  :
 
Nadpis:
Text: