stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8662
  • Uživatelů: 6476

Pán Hradu

Verze 1.0

Pán Hradu

90 %

Výborná česká fantasy hra

Pán Hradu je nová česká prohlížečová hra, která je zaměřena především na budování a válčení v prostředí krásného fantasy světa. Ocitnete se v roli dědice království, které ovšem není zrovna dvakrát prosperující a vašim cílem je změnit vše k lepšímu. Z rozpadlé tvrze vytvořit krásný a mocný zlatý hrad, což není jednoduchý úkol.

Na začátku toho nebudete mít moc – pár zlaťáku v kapse, velké prázdné území s tvrzí, svého hrdinu a dva věrné zbrojnoše. Bude vám k dispozici rádce, který vám rovnou zadá také úkoly, které se opravdu vyplatí plnit už jen kvůli užitečným odměnám. Prostředí hry je velice zajímavé a vypadá velmi hezky. Své jednotky lze po mapě přesouvat klikáním na šipku, která určuje směr.

Za každou minutu strávenou ve hře získáte jeden zlaťák. Budete ovšem potřebovat i suroviny, které se dají těžit v okolních částech mapy. Tam také najdete skřety a jejich hnízda. Ti na vás budou ovšem i bez varování útočit a pohybovat se po vašem území, což ovšem zjistíte hned na začátku hry.

Hráči zde mohou vytvářet klany, kde si mohou navzájem pomáhat a dobývat společně nová území. Zpracování hry je velice kvalitní a dočkat se také můžete českého dabingu postaviček, což je rozhodně velký nadstandard.

Pán HraduVelké boje

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Výborné zpracování
  • Vytváření klanů
  • Český dabing postaviček
  • Propracovaný svět

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Anno Online

Anno Online

Dobyvatel

Dobyvatel

Lady Popular

Lady Popular

Forge of Empires

Forge of Empires

Pirate Storm

Pirate Storm

BloodMoon

BloodMoon

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 1 5 3 5 b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Pán Hradu

Pán Hradu

Velké boje

Velké boje

Boj s drakem

Boj s drakem

Ukázka hry

Ukázka hry

Rozvinuté město

Rozvinuté město

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 6 f c 3 1  :
 
Nadpis:
Text: