stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8586
  • Uživatelů: 6451

ZooMumba

Verze 1.0

ZooMumba

76 %

Život ředitele zoologické zahrady

Jestliže jste někdy byli v zoologické zahradě, tak víte, že to je celkem zábava. Bez problémů můžete pozorovat exotická i nebezpečná zvířata, která byste v přírodě jen těžko hledali. Ať už uvidíte majestátné lvy nebo černobílé tučňáky, tak jde vždy o skvělý zážitek. Díky této hře se ho dostatečně nabažíte.

Nebude to však tak jednoduché. I pouhé virtuální návštěvy zoo by vás časem určitě omrzely. Proto se tvůrci rozhodli z vás udělat výkonného ředitele jedné takové zoologické zahrady. Hned po startu hry na vás čeká příjemný tutoriál, který vám vysvětlí, co na vás čeká a naučí vás, jak se o zoo starat.

Mnozí by mohli předpokládat, že budou pouze stavět výběhy pro zvířata, ale v této zoo tomu je jinak. Budete se starat úplně o všechno. Budete muset uklízet, krmit zvířata a taky si s nimi hrát, aby měla dobrou náladu a nalákala co nejvíce návštěvníků. Ti vám s každou návštěvou zaplatí vstupné a vy s vydělanými penězi můžete zoo rozšiřovat.

Peníze můžete vydělávat i ze stánků nebo automatů na jídlo, ale nejvíc jich dostanete, když splníte zadané úkoly. Budete sbírat také zkušenosti, díky kterým se stanete respektovanějším ředitelem a budete toho moct provádět mnohem více.

ZooMumba má pohádkovou kreslenou grafiku, ve které uvidíte spoustu zajímavých zvířat. Pokud se o ně nebudete starat tak se dají do pláče a pohled už to nebude tak příjemný. Proto se o ně starejte co nejlépe a vybudujte tu nejlepší zoo.

ZooMumbaRůzná zvířata

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pohádková grafika
  • Spousta zvířat
  • Řízení zoologické zahrady

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

BiteFight

BiteFight

GoodGame Poker

GoodGame Poker

Televizní kvíz

Televizní kvíz

Rising Cities

Rising Cities

Tanoth

Tanoth

Gladiatus

Gladiatus

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 a 3 e f 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
ZooMumba

ZooMumba

Různá zvířata

Různá zvířata

Spousta těžké práce

Spousta těžké práce

Atraktivní zoo

Atraktivní zoo

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 0 0 f 9 9  :
 
Nadpis:
Text: