stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Legend of Fae

Verze 1.0 - 75,41 MB

Legend of Fae

80 %

Netradiční logická hra

Hlavní hrdinkou této hry je čarodějka Claudia. Ta se dozvídá, že její strýček za neznámých a podezřelých okolností zmizel na nedalekém ostrově Sea Cross. Tam se však začaly dít velmi podivné věci. Usídlili se tam neznámí zlí tvorové.  Claudia se i přesto, že neví, co na ni čeká, vydává vstříc nebezpečí.

Při své cestě Claudie narazí na spoustu monster, která bude muset porazit. Souboje jsou postaveny na známé logické hře Bejeweled, kde k sobě musíte seřadit několik kamenů, které následně zmizí. Ve hře jsou 4 druhy kamenů, které reprezentují 4 základní elementy. Jejich rozbitím získá hlavní hrdinka sílu daného elementu, kterou potom využije při bitvách.

Kromě základních útoků si můžete odemknout také různá komba a lepší kouzla. Na konci každého levelu obdržíte odměnu. Tu využijete například na vylepšení jednotlivých kouzel.

Bitvy probíhají ve velmi rychlém tempu. Jsou nesmírně zábavné a souboje proti bossům jsou velkou výzvou i pro zkušené hráče. Každý nepřítel reaguje jinak na různé elementy, a proto budete muset při soubojích také taktizovat a přemýšlet.

Velmi světlou stránkou hry je její grafické provedení. Malebná grafika je dokreslována pohádkovou hudbou a vše tvoří velmi příjemnou, pohádkovou atmosféru. Jedná se o povedený mix logické hry a RPG, který je nesmírně zábavný a chytlavý.

Legend of FaeVelké množství vylepšení

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Logická hra s RPG prvky
  • Pohádková grafika
  • Promyšlený příběh

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Season Match 2

Season Match 2

Double Magic Mirror

Double Magic Mirror

Magic Academy

Magic Academy

Fable Rush

Fable Rush

Mahjongg Classic

Mahjongg Classic

Logicenix

Logicenix

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 9 b 5 9 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Legend of Fae

Legend of Fae

Velké množství vylepšení

Velké množství vylepšení

Nemilosrdné bitvy

Nemilosrdné bitvy

Okouzlující grafika

Okouzlující grafika

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  a 6 2 4 1 3  :
 
Nadpis:
Text: