stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8450
 • Uživatelů: 6406

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins

83 %

Návrat ke kořenům se podařil na výbornou a série tak má stále co nabídnout

Posledními díly jakoby Ubisoftu docházel díl v herní sérii Assassin Creed a hráči to dali jasně najevo větší nespokojeností. Origins tak musel dokázat, že tato značka ještě rozhodně není za zenitem a po nádherných trailerech jsme obdrželi skvělé pokračování, tentokrát se odehrávající v starověkém Egyptě. Na trůnu je Kleopatra, zálusk mají i Ptolemajovci a ani samotný Cézar ještě neřekl poslední slovo.

Hlavní postavou je Bayek, Medžaj, a tedy ochránce veřejného pořádku, který spolu se svou ženou Ayou, pobočníčkou Kleopatry, přijdou o dítě. Tato událost rozpoutá řetězovou reakci a bude mít za následek krvavou pomstu všem, kteří se na vraždě podíleli. Bayek je ostřílený bojovník bez zábran s inteligentním přístupem k situacím, což mu umožňuje vést tiché souboje a plížit se tak od jedné nic netušící oběti k druhé. Hráči si mohou svého bojovníka levelovat a vylepšovat podle stylu hraní. Celkově se dají vložit zkušenosti a body do tří větví skillového stromu.

Společnost Bayekovi dělá štít a množství zbraní jako sekery, meče, luky či oštěpy. Všechny se dají měnit během boje jediným tlačítkem, což výrazně usnadňuje souboje a dělá jejich akčnějšího a dynamičtější. S Bayekom pak hráči musí plnit různé mise, ale mohou se vydat i jinou cestou a hru si užít i s úkoly vedlejšími. Origins totiž nabízí otevřený herní svět, kde je možné dělat prakticky cokoli. Hráči se budou pohybovat mezi starověkými městy, oázami, jakož i pouštěmi a nahlédnou do kobek, jeskyní a jiných temných míst, které skrývají tajemství ale i zajímavé odměny.

Tvůrci dali mnoho námahy do vytvoření realistického světa plného tajemna a mystična, co se jim podařilo na výbornou. Nebude chybět přesouvání se mezi časovými obdobími, takže se hráči ocitnou ve starověkém Egyptě, aby se za chvíli ocitli v přítomnosti a řešily problémy pomocí nejnovějších technologií. Naštěstí je hra zasazena primárně do minulosti a novověk tvoří jen jemný doplněk. Assassins Creed Origins nabízí skvělý herní svět, množství akce, poutavý příběh a výborně napsané postavy, které posledním dílem chyběly.

Assassin’s Creed OriginsEgypt a Římané

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Starověký Egypt a cesta pomsty
 • Rozšíření AC univerza
 • Levelování postavy
 • Otevřený herní svět
 • Temná a mystická atmosféra
 • Skvělý poměr mezi historií a fantasy světem
 • Prolínání časových linek
 • Vyladěný soubojový systém
 • Nádherná grafika a prostředí

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Darkwood

Darkwood

Grim Dawn

Grim Dawn

The Keep

The Keep

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d d e 1 3 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins

Egypt a Římané

Egypt a Římané

Kolos

Kolos

Na poušti

Na poušti

Sfinga

Sfinga

Souboj

Souboj

Nočná mise

Nočná mise

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 8 7 7 b a  :
 
Nadpis:
Text: