stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9743
  • Uživatelů: 6602

Darkest Dungeon

93 %

Ponořte se do gotického světa v hardcore hře

Máte rádi dungeony, kde se se svými postavami prodíráte přes hordy nepřátel, bossů a snažíte se projít příběhem až do konce? Darkest Dungeon vás zavede do gotického světa, kde zjistíte, že hry nemusí být jen dopředu zasazeny a striktně se držet pravidel žánru, ale že spojení RPG, roguelike hry, gotického stylu a tahové strategie může přinést přímo neuvěřitelný herní kousek, kterému se napříč hrami mnoho titulů nepodobá.

Vše je v krásné ručně malované grafice, která si odnesla řadu ocenění v soutěžích a nejen, že dotváří ponurou, temnou a chladnou atmosféru světa, ona je bez problémů jejich strůjcem. Tvůrci se vyhráli s každým aspektem hry, abyste si mohli užít reálné problémy, které mohou trápit hrdinů ve fantasy světech. Bojování proti zombíkům, hnijící nepřítelem a monstrům od výmyslu světa totiž na postavách zanechá rány, které nejsou jen na těle, ale i na duši a v hlavě. Ty tak trpí mániemi, záchvaty a dalšími psychickými poruchami, které si musí po bojích i patřičně léčit. Pokud se totiž silně věřící rytíř ocitne na pokraji smrti, může se stát, že se po výpravě zavře do kostela, kde se bude utěšovat ranami bičem, modlitbami a není vyloučeno, že z toho nakonec zešílí. Právě takové náhodné prvky dodávají hře to, co ostatním v žánru chybí.

Tvůrci Darkest Dungeon věděli, proč dávají hře takové jméno, jaké má. Není to však jen o temnotě, ale také o cynismu a nadhledu na tematiku. Zábavný prvek do hry vnáší vypravěč, který komentuje dění a nikdy nevíte, zda je na vaší straně, nebo se vám směje. Je pravda, že většinou to spojí a komentáře jsou opravdu trefné. Všechny kobky, hrady a jiná místa jsou procedurální generované, takže i po vícenásobném projití hra stále dokáže překvapit a nabídnout skvělý herní zážitek.

Darkest DungeonSeslání kouzla

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Gotická tématika
  • 2D pohled
  • Nádherná ručně kreslená grafika
  • Spojení temné atmosféry a cynismu
  • Prvek náhody hýbe dějem
  • Postavy trpí psychickými poruchami
  • Cynický vypravěč

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Diablo II

Diablo II

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division

Gothic 3

Gothic 3

Black Desert Online

Black Desert Online

Spiral Knights

Spiral Knights

Shoppe Keep

Shoppe Keep

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 8 f b 8 c  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Seslání kouzla

Seslání kouzla

Útok

Útok

Kovář

Kovář

Skilly

Skilly

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  a f 2 e 2 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce