stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Diablo II

97 %

Nesmrtelné akční RPG

Diablo i jeho oba nástupci se setkali s obrovským a hlavně kladným ohlasem odborné i hráčské veřejnosti a zapsali se tak zlatým písmem do herní historie. Ovšem nejlegendárnějším titulem asi navěky zůstane právě tento – druhý – díl. I když vyšel v roce 2000, tak se stále mezi hráči těší velké oblibě. Čas od času si jej tak znovu zahrají a s jistou nostalgií vzpomínají na počátky nebo raná léta jejich hraní.

Diablo 2 je akční RPG s temnými prvky a středověkým nádechem. Hráč zde bojuje s pekelnými tvory a nakonec s Pánem Teroru, Diablem, osobně. Na výběr má hned z pěti povolání, které předem určují budoucí způsob boje a výběr herní strategie.

Amazonka – ženská bojovnice, jejíž specializací je luk. Rozumí si i s magií a velmi dobře ovládá oštěp a kopí.

Necromancer – dle názvu je jasné, že tato postava si bude velmi dobře rozumět s mrtvými a temnými silami obecně. Umí seslat velmi silná a nebezpečná kouzla a přivolat mrtvé k životu. Na pomoc si dokáže přivolat devět různých stvoření, mezi nimiž jsou kostlivci, golemové a další stvoření. Velmi mocnou zbraní jsou pak ta, která nepřátele otráví a postupně jim ubírají životy.

Barbar – barbaři jsou bojovníci tělem a duší (ale hlavně tím tělem). Jedná se tak o čistě bojové povolání, které se může vrhnout i do té největší bitvy a dokáže vydržet množství nepříjemných ran. Barbar si dobře rozumí se spoustou zbraní a dokáže používat dvě zároveň.

Kouzelnice – další ženské povolání ve hře. Kouzelnice ovládá nejtěžší možné formy magie a nejvyšší stupně kouzel. Umí používat jak kouzla ohně, blesku, tak i ledu. Velmi důležité je pak používání kouzla Teleport, kterým se přemístí z místa na místo. Při boji je to skvělý způsob, jak si nepřátele udržet od těla. Pokud se totiž dostane na dosah střelných a hlavně sečných a bodných zbraní, díky svému nízkému počtu životů nedokáže dlouho vzdorovat přímému útoku bez léčení nebo jiných pomůcek.

Paladin – velmi silná postava, která kombinuje jak umění boje, ve kterém vyniká, tak i magické schopnosti, kterými oplývá. Magie je u něj zastoupena v podobě aur. Ve výsledku je tak odolný jak proti magickým tak také fyzickým útokům. Navíc skvěle pracuje se štítem.

Celá hra je rozdělena na čtyři části – tzv. akty. V každém z nich se hráč potká s jednou z velmi silných postav- tzv. bossů. Závěrečná bitva je pak svedena se samotným Diablem, v datadisku se pak jedná o Baala.

Diablo IIHerní pohled

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Velmi propracovaný příběh
  • Skvělé ovládání postavy
  • Velmi dobrý hudební doprovod
  • Herní legenda

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Fallout 4

Fallout 4

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Dark and Light

Dark and Light

Transistor

Transistor

Driftmoon

Driftmoon

The Incredible Adventures of Van Helsing

The Incredible Adventures of Van Helsing

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 5 b 2 d e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Diablo II

Diablo II

Herní pohled

Herní pohled

Souboj

Souboj

Životy + mana

Životy + mana

Inventář

Inventář

Inventář + truhla

Inventář + truhla

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 7 3 c 9 4  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce