stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Dragon Age 2

73 %

Věk draků je zpět!

Po podařeném prvnímu dílu ságy Dragon Age, který nesl označení Origins, přichází studio BioWare s druhým dílem, který navazuje na úspěch právě zmiňované jedničky. Hráče tak čeká spousta krve, obrovské sekery, meče a další zbraně a hlavně draci. Velké ostnaté příšery, kterým jen tak něco neublíží.

Příběh navazuje na konec prvního dílu, kdy se z Hawka, obyčejného chlápka, který to uměl s vidlemi lépe než s mečem, stává obávaný šampion a postrach všech nepřátel. Hawk i s celou svojí družinou prchají někam, kde je bezpečněji, protože v celém kraji zuří válka. Cesta je to velmi nebezpečná a tak nepřátel a různých překvapení je více než dost. Jedním takovým překvapením jsou i dva noví členové družiny, které Hawk zachránil před jistou smrtí. Skupina se tak rozrůstá a stává se ještě neporazitelnější než kdy dřív.

Na hráče tak čeká spousta různých monster – od obyčejných vojáků po draky a další velké ještěrky. Hráč si pak může vybrat, za kterou postavu bude hrát – resp. zda to bude ten Hawk nebo ta Hawk a zda bude postava orientována bojově nebo kouzelnicky.

Hra je potom řešena klasicky jako většina moderních skupinových RPG. Hráč ovládá svoji postavu, přičemž ostatní ze skupiny mu automaticky pomáhají. Kouzelníci zůstávají v pozadí, odkud metají smrtící kouzla a léčí ostatní hráče. O přímý kontakt se pak starají bojovníci, kteří zároveň slouží jako štít.

Samotný herní průběh je pak víceméně lineární. Hráč je omezen na průchod pouze úzkým korytem, které je lemováno nepřístupnými skalami. Čas od času je pak napadán nepřáteli, což je klasicky značeno spuštěním bojové hudby, která je jasným indikátorem blížícího se nebezpečí. Časem se však možnosti rozšíří a hráč budou zároveň přiděleny zajímavější úkoly a zadání. 

Dragon Age 2Hlavní trojice

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Výborná grafika
  • Začátek má čistě lineární průchod
  • Souboje mají zvláštní grafické zpracování

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Diablo 4

Diablo 4

Fallout 76

Fallout 76

Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

Eternium

Eternium

Savage Lands

Savage Lands

Victor Vran

Victor Vran

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 f e 0 4 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dragon Age 2

Dragon Age 2

Hlavní trojice

Hlavní trojice

Souboj s drakem

Souboj s drakem

Bitka střelců

Bitka střelců

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 3 6 8 b 3  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce