stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9733
 • Uživatelů: 6602

Middle Earth: Shadow of Mordor

81 %

Probijte si cestu přes Mordor a odhalte pravdu o hraničáři

Pán Prstenů a další knihy z tohoto fantasy světa nabízejí daleko více, než co se nachází ve filmovém zpracování. Ať už jde o úžasné lokality, příběhy nebo postavy. Jsou to i hry, které častokrát výrazně rozvíjejí děj a Middle Earth: Shadow of Mordor není výjimkou. Hlavní postavou je hraničář Talion, kterému nejdříve zavraždili rodinu, aby následně padl i on sám. Na svět se ale vrátí jako elfský přízrak, který prahne po jediném, a to po pomstě.

Osud ho tedy chtě či nechtě zavede do Mordoru k Sauronovi a jeho hordám skřetů a Uruk-hai, kterých zde bude zabíjet po stovkách. Právě v tom je síla Shadow of Mordor - nikdy nekončící akce uspokojí i ty největší hráče/zabijáky, kterí prahnou jen po krvi a skvěle zpracovaných soubojích. V obrovském prostředí se prakticky nikdy nestane, že by byl Talion sám a vždy je do čeho píchnout (doslova).

Nepřátelé si navíc Taliona po setkáních pamatují. Znamená to, že pokud někteří z nich utekl a opět se setkají, bude už skřet silnější a také výše postavený. Tento hierarchický systém se nazývá Nemesis a tvůrci do něj vložili mnoho úsilí. Souboje jako takové nejsou nijak složité na ovládání, ale zároveň je vždy na co se dívat a Talion to řeže hlava nehlava. Náročnost hry je v porovnání s ostatními herními tituly v podobném žánru tak akorát - ze začátku budou hráči umírat celkem často, ale postupně, jak se budou schopnosti Taliona zlepšovat, bude procházení jednodušší. Stále však potrápí bossové a různé obrovské monstra, která v Mordoru žijí/jsou vězněny/chováni apod.

Middle Earth: Shadow of Mordor ukrývá velké množství questů (většinou se zabíjí), které hráči neprojdou na jedenkrát a je to (mimo jiné) příjemná motivace vrátit se a hru hrát opět. Talion navíc časem získá schopnosti, které posunou hru ještě o něco výše. Hráči si mohou ochočit své skřety a hrát spolu s nimi. Ti jim tak budou donášet cenné informace, dělat prostor apod. Navíc se dá naučit i ježdění na velkých tvorech, což rozhodně potěší.

Middle Earth: Shadow of MordorFatality

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Akční RPG z Tolkienova světa
 • Nové postavy do děje
 • Mezi Pánem Prstenem a Hobitem
 • Neutuchající souboje
 • Nepřátelé si pamatují
 • Velký svět se známými lokalitami
 • Lezení po stěnách, lanech apod.
 • Mnoho brutálních questů
 • Jízda na tvorech
 • Jednoduché ovládání v boji

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Tower of Time

Tower of Time

Exiled Kingdoms

Exiled Kingdoms

Divinity 2: Eco Draconis

Divinity 2: Eco Draconis

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders

Driftmoon

Driftmoon

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 5 f 7 d 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Middle Earth: Shadow of Mordor

Middle Earth: Shadow of Mordor

Fatality

Fatality

Obrovský protivník

Obrovský protivník

Inspirace Assassin's Creed

Inspirace Assassin's Creed

Kronika

Kronika

Systém vylepšení

Systém vylepšení

Popis nepřátele

Popis nepřátele

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 1 c 1 d 0  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce