stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9681
 • Uživatelů: 6598

Overlord II

87 %

Temný Pán je zpět - podruhé

Overlord II kompletně navazuje na události, postavy i herní systém svého otce a předchůdce – kultovní RPG Overlord. Tentokrát sice nedojde na oživování, které má na svět přivést nového Temného Pána, ale výběr nového Overlorda se zase podcenit nedá. Hráč tak musí hned v počátku zaujmout skupinku skřetích pomocníků, aby jej přijala za svého pána. Pak již jen stačí cestovat, plundrovat a zase cestovat.

Společně se celá skupinka v čele s Overlordem zoceluje v boji, získává potřebné zlaťáky a užívá si ničení a válčení. Hra nově nabízí několik zajímavých herních přístupů – k dispozici jsou těžké válečné stroje, které jsou nejen efektivní, ale zábavné zároveň. Skřeti mají nově k dispozici speciální dopravní prostředky – vlky, pavouky nebo slamandry. Pomocí nich mohou překonávat větší vzdálenosti, jsou rychlejší a lépe se orientují v boji.

Hráč – nový Overlord a potomek toho předchozího má opět za své sídlo obrovskou věž, která je netradičně umístěna v podzemí. Temný Pán zde může doplňovat své stavy, nakupovat zbraně a vylepšovat vlastnosti svých skřetů.

Overlord IIEnergetický zdroj

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Tradiční herní koncept
 • Snadné ovládání
 • Vtipné hlášky
 • Obléhací stroje, dopravní prostředky

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Dark Souls

Dark Souls

Driftmoon

Driftmoon

Fallout 4

Fallout 4

Sacred 2

Sacred 2

Lost Ark

Lost Ark

Gothic

Gothic

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 8 0 8 4 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Overlord II

Overlord II

Energetický zdroj

Energetický zdroj

Bitevní vřava

Bitevní vřava

Různé druhy skřetů

Různé druhy skřetů

Vtipné převleky

Vtipné převleky

Temný Pán se svojí armádou

Temný Pán se svojí armádou

Boj s Římany

Boj s Římany

Pavoučí dopravní prstředek

Pavoučí dopravní prstředek

Osedlejte vlky

Osedlejte vlky

 
 • Gorthadar

  ukol-oživ srdce věže

  cau:-) chtel sem se zeptat jestli nekdo tu hral overlord 2 mel sem tam ten ukol s tim srdcem,tam prece zabijete toho velkyho salamandra a tomu rozbijete hlavu a mate to srdce a pak jak se vracite k portalu tak ja myslel ze se budem nekam teleportotvat protoze to potom pise vrat se do mesta u svatyne,ale ja se teleportoval ani nevim kam proste sem se teleportoval vratil se,a srdce nikde a uz trikrat sem to tam probehl ale neda se protoze tam sou ty cesty ruzne rozsekany atd..nemam savy nic,jen teda posral sem to uplne nebo se da s tim este neco udelat? diky za odpoved:-) Gorthadar 16.8.2015 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 4 7 a 4 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce