stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8537
  • Uživatelů: 6437

Torchlight 2

87 %

Akční RPG se skvělou grafikou

Torchlight 2 přivádí své hráče a fanoušky do fantasy světa, který bude za chvíli otřesen v základech. Děj druhého dílu je situován do stejných lokací jako díl první, pouze s odstupem několika let. Zpočátku se vše točí okolo města, které se Alchymista (hratelná postava z prvního dílu), snaží zničit. To se mu posléze podaří a z města zbydou pouze trosky. Jeho dalším cílem je narušit rovnováhu živlů a způsobit tak katastrofu světových rozměrů. A zde začíná úloha hráče, který se musí zasadit o to, aby k narušení nedošlo.

Nejprve je třeba si vybrat jedno ze čtyř možných povolání. Na výběr je Engineer, Outlander, Berseker a Embermage. Inženýr je chlapík, který dokáže pracovat s různými přístroji a je velmi silný v boji. Výběr oblečení a ostatně i povoláním je řazen do stylu steam-punku. Outlander je mistrem střelných zbraní a vždy má nějakou po ruce. K tomu disponuje slabší znalostí magie, která rozhodně přijde vhod. Berseker je čistě bojové povolání. Dokonale ovládá své tělo a jeho pohyb a boj je nesmírně rychlý a účinný. Navíc dokáže při boji využívat zvířecích vlastností. Embermage je velmi nebezpečný protivník, který má nesmírně silné magické schopnosti.

Mimo zajímavých postav a jejich snadného ovládání má hra několik dalších bonusů. Předně je to grafika. Jedná se o komiksovou stylizaci, která hře nesmírně sluší a je velmi příjemná na pohled. Herní prostředí je generované náhodně, takže není nouze o zajímavá místa a scenérie.

Torchlight 2Mocná magie

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Zajímavé postavy
  • Komiksová grafika
  • Různorodá povolání
  • Příběh, který zaujme

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Aztaka

Aztaka

Mini Ninjas

Mini Ninjas

Grim Dawn

Grim Dawn

Dropzone

Dropzone

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division

Overlord

Overlord

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 5 a 1 1 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Torchlight 2

Torchlight 2

Mocná magie

Mocná magie

Multiplayer

Multiplayer

Přijetí úkolu

Přijetí úkolu

Skvělá grafika

Skvělá grafika

Zajímavé exteriéry

Zajímavé exteriéry

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b 2 a d 4 c  :
 
Nadpis:
Text: