stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9681
  • Uživatelů: 6598

Agrar Simulator 2012

85 %

Traktory a kombajny vyjely opět na pole

Většina vyspělých států se zemědělství věnuje již pouze minimálně. Každodenní práce na polích je již dávnou minulostí. Ovšem pouze do chvíle, než si nainstalujete výborně zpracovanou hru Agrar Simulator 2012. Každý den se pak budete s radostí vracet na své pole a virtuálně jej obhospodařovat.

Agrar Simulator je komplexní zemědělský simulátor s velmi podařenou a detailní grafikou. Hra simuluje všechny prvky moderního zemědělství a poskytuje tak hráči úžasný zážitek. Na něm pak je, aby se dokázal postarat o všechny části zemědělské produkce – od nákupu jednotlivých kusů zařízení po správu polí a budov.

Hráč si tak musí zajistit několik základních věcí. Předně musí mít potřebnou techniku, se kterou bude obdělávat své pozemky. Jejich zajištění je první věcí, kterou musí hráč udělat. Jakmile bude mít prostředky k obdělávání, může nakoupit a zasít plodiny. Ty je samozřejmě třeba dát do předem připravené půdy. Následně je nutné se o pole starat a plodiny ošetřovat. Jakmile dojde na sklizeň, máte několik možností – osivo můžete uskladnit nebo prodat. Část je určitě dobré si nechat na další setí a hlavně na krmení dobytka. To je ostatně další část hry – starost o dobytek.

K pořízení dobytka by měli hráči přistupovat až úplně nakonec. Jedná se totiž o náročnou část hry, která vyžaduje znalost předchozích částí. Chov dobytka má totiž mnohá úskalí. Je třeba mu zajistit prostory, krmení a hlavně se o něj pravidelně starat. K tomu mohou přijít nemoci a hráč tak musí být schopen okamžitě reagovat.

Jakmile ale ovládnete techniku, polnosti i dobytek, hra se pro vás otevře v celé své kráse. Teprve poté totiž vlastní hra začíná a vy můžete ukázat své skutečné schopnosti ve vedení statku.

Agrar Simulator 2012Úvodní obrazovka

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Neskutečné množství strojů
  • Technika, plodiny a dobytek
  • Skvělá grafika
  • Široké herní možnosti

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

DayZ

DayZ

Barber Shop Simulator

Barber Shop Simulator

Dobrá kavárna

Dobrá kavárna

Equilinox

Equilinox

My Horse and Me

My Horse and Me

Farm Together

Farm Together

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 7 f 8 3 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Agrar Simulator 2012

Agrar Simulator 2012

Úvodní obrazovka

Úvodní obrazovka

Vozový park

Vozový park

Propracovaná okolní krajina

Propracovaná okolní krajina

Secí zařízení

Secí zařízení

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 e 7 7 c a  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce