stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8450
  • Uživatelů: 6405

Farm Together

Farm Together

Farm Together

87 %

Pečujte o farmu a navštěvujte jiné hráče

Patříte mezi fanoušky farmářských simulátorů a chybí vám v nich multiplayer? Tento problém řeší nová hra Farm Together, kde se staráte o své políčka a farmu celkově online. Znamená to, že můžete mít svůj kus země vedle kamaráda a společně se navštěvovat, případně se poznat s novými sousedy a odkoukal od nich fígle, jak si postavili svou vlastní farmu.

Vysadit si můžete luštěniny, kořenovou zeleninu, hlíznaté plodiny, ovocné keře i velké stromy, které musíte vložit do země ve správném období, jinak z nich nebude nic. Rovněž sběr musíte přizpůsobit časovému období, abyste získali dobrou úrodu a mohli ji prodat na trhu. Každá vysazena plodina má vlastní čas dozrání, který se dá snížit poctivým zaléváním a hnojením. Se svou postavičkou pracujete od políčka k políčku, ale jakmile získáte traktor, produkce a sázení se zvýší devětkrát. Ušetříte čas a váš byznys bude vzkvétat. Farmáře či farmářku si vytvoříte podle sebe, dáte jim vhodný oděv a postupně si je ve hře upravujete s věcmi, které získáte.

Na farmě nesmí chybět ani zemědělské zvířata - krávy, kozy, slepice, ovce apod. - které produkují peníze do kasy a navíc zvyšují prestiž oproti ostatním hráčům. Je jen na vás, jak dlouho se farmě budete denně věnovat a kolik si toho postavíte. Na pozemku si děláte, co chcete, takže si vytvoříte vlastní infrastrukturu polí, silnic, rybníků, obchodů nebo stájí.

I přesto, že jde čistě o multiplayerový zážitek, sami si nastavíte pravidla, kdo se může na vaši farmu podívat - buď to umožníte všem, případně jen přátelům nebo ji nastavíte na uzamčenou, kdy je k dispozici pouze pro vás.

Farm TogetherKukuřice

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Budování farmy
  • Pěstování plodin
  • Chování zvířat
  • Realistické časy kvetení a sklizně
  • Multiplayerové farmaření
  • Traktor zvyšuje efektivitu

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Frets on Fire

Frets on Fire

Futuridium

Futuridium

Game Stock Car 2013

Game Stock Car 2013

Lock On: Modern Air Combat

Lock On: Modern Air Combat

SimCity

SimCity

Beasts of Bermuda

Beasts of Bermuda

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 0 6 0 8 c  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Farm Together

Farm Together

Kukuřice

Kukuřice

Traktor

Traktor

Ovoce

Ovoce

Kuřata

Kuřata

Palivo

Palivo

Herní postavy

Herní postavy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 0 3 0 b d  :
 
Nadpis:
Text: