stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9462
  • Uživatelů: 6572

Farm Together

87 %

Pečujte o farmu a navštěvujte jiné hráče

Patříte mezi fanoušky farmářských simulátorů a chybí vám v nich multiplayer? Tento problém řeší nová hra Farm Together, kde se staráte o své políčka a farmu celkově online. Znamená to, že můžete mít svůj kus země vedle kamaráda a společně se navštěvovat, případně se poznat s novými sousedy a odkoukal od nich fígle, jak si postavili svou vlastní farmu.

Vysadit si můžete luštěniny, kořenovou zeleninu, hlíznaté plodiny, ovocné keře i velké stromy, které musíte vložit do země ve správném období, jinak z nich nebude nic. Rovněž sběr musíte přizpůsobit časovému období, abyste získali dobrou úrodu a mohli ji prodat na trhu. Každá vysazena plodina má vlastní čas dozrání, který se dá snížit poctivým zaléváním a hnojením. Se svou postavičkou pracujete od políčka k políčku, ale jakmile získáte traktor, produkce a sázení se zvýší devětkrát. Ušetříte čas a váš byznys bude vzkvétat. Farmáře či farmářku si vytvoříte podle sebe, dáte jim vhodný oděv a postupně si je ve hře upravujete s věcmi, které získáte.

Na farmě nesmí chybět ani zemědělské zvířata - krávy, kozy, slepice, ovce apod. - které produkují peníze do kasy a navíc zvyšují prestiž oproti ostatním hráčům. Je jen na vás, jak dlouho se farmě budete denně věnovat a kolik si toho postavíte. Na pozemku si děláte, co chcete, takže si vytvoříte vlastní infrastrukturu polí, silnic, rybníků, obchodů nebo stájí.

I přesto, že jde čistě o multiplayerový zážitek, sami si nastavíte pravidla, kdo se může na vaši farmu podívat - buď to umožníte všem, případně jen přátelům nebo ji nastavíte na uzamčenou, kdy je k dispozici pouze pro vás.

Farm TogetherKukuřice

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Budování farmy
  • Pěstování plodin
  • Chování zvířat
  • Realistické časy kvetení a sklizně
  • Multiplayerové farmaření
  • Traktor zvyšuje efektivitu

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Schwebebahn Simulator 2013

Schwebebahn Simulator 2013

SimTractor

SimTractor

As Dusk Falls

As Dusk Falls

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

Homebrew

Homebrew

Dobrá kavárna

Dobrá kavárna

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 7 a d 8 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Farm Together

Farm Together

Kukuřice

Kukuřice

Traktor

Traktor

Ovoce

Ovoce

Kuřata

Kuřata

Palivo

Palivo

Herní postavy

Herní postavy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 8 1 b 8 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce