stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8897
  • Uživatelů: 6532

Grand Theft Auto 2

90 %

Drsný život gangstera

Série GTA neboli Grand Theft Auto je dnes téměř kultovní záležitostí a těžko bychom hledali hráče, který by žádnou hru z této série nehrál nebo o ní neslyšel. Moderní hry z této série mají krásnou 3D grafiku a robustní zpracování. V počátcích však tyto hry vypadaly úplně jinak.

Již v první sérii hráč sledoval celou hru z ptačí perspektivy a v druhém díle tomu bylo stejně. Příběhově se ocitnete v 70. a 80. letech 20. století, kde se ve všech městech rvou gangy o nadvládu. Jako řadový gangster budete plnit neustále obtížnější úkoly, abyste se propracovali mezi ty nejmocnější lidi ve městě. Nebude se však jednat o žádnou legální práci. Budete vraždit, krást a utíkat před policií.

Abyste vše ve zdraví přežili, budete potřebovat dobré zbraně. Těch vás ve hře čeká hned několik od pistole přes kulomet až k raketometu. Také se ve městě skrývá tank, s kterým budete téměř neporazitelní. Proti vám bude kromě ostatních gangsterů stát i všudypřítomná policie, speciální jednotky SWAT, agenti z federálního ústavu a národní garda. Ti se vám budou snažit zabránit ve vašich zločinech.

V GTA 2 si můžete, jak je v této sérii zvykem, skvěle užít jízdu po městě. Aut je k dispozici hned několik a mnoho z nich je až děsivě rychlých. Jedná se o drsnou hru, plnou násilí, rychlé jízdy, honiček s policií a hlavně zábavy.

Grand Theft Auto 2Ptačí perspektiva

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spousta úkolů
  • Široký arzenál zbraní
  • Rychlá auta
  • Zábavné honičky s policií

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Virtual City

Virtual City

SimTractor

SimTractor

FIFA 11

FIFA 11

ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN

ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

BeamNG

BeamNG

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 6 a 0 5 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto 2

Ptačí perspektiva

Ptačí perspektiva

Náročné úkoly

Náročné úkoly

Spousta aut

Spousta aut

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 2 8 e 7 4  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce