stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9149
  • Uživatelů: 6538

Live For Speed S2

85 %

Skvělý závodní simulátor

Na trhu je opravdu málo závodních simulátorů, tedy těch reálných a kvalitních. A to i přesto že tuto hru nenajdete na pultech obchodů. Vývojáři si řekli, že nepůjdou klasickou komerční cestou, ale že budou hru šířit jen přes komunitu hráčů. Kopii ji lze tedy na jejich stránkách nebo si můžete stáhnout demo a pak si jen koupit licenci. Jelikož je vývoj her přece jen drahá záležitost, tak se vývojáři rozhodli hru udělat na etapy S1, S2 a S3.

My si dnes představíme verzi S2. Je fakt, že tato hra se nemůže měřit s velikány jako Motorsport Forza nebo Gran Turismo. To jsou však konzolové hry, ale pokud jde o hry počítačové, tak je konkurence opravdu nízká. Počítat do ní lze jen NFS Shift a Race Driver Grid. Vraťme se ale k LFS a k tomu co nám nabídne.

Grafika je velmi pěkně zpracovaná a nastavení nám nabídne možnost volit vzhled hráčů, grafické rozlišení, audio a mnohem více. V samotné hře si pak budeme moci vybrat, jaký mód chceme hrát. Na výběr tu je závodní škola, oline a offline hra a měřená kola. V disciplíně měřená kola vcházíte na ostrý čas. Podmínkou, aby byl váš čas započítán je, že zajdete čisté kolo. Pokud se vám podaří opravdu pěkný čas, můžete Se něj podělit s ostatními hráči na www.lfsworld.com. Ve hře je k dispozici celkem 7 tratí s množstvím modifikací, takže se konečný pohyb tratí pohybuje kolem 50. Ve hře naprosto skvěle funguje fyzika. Ze začátku budete možná trochu naštvaní, že se vám nedaří, ale to chce jen cvik a grif.

Vývojáři si poradili i bez světových licencí. Hlavní plus je určitě přednastavená čeština, ale nabízí i jiné světové jazyky. Takže, si sedněte do kokpitu svého závodního stroje a hurá do cíle!

Live For Speed S2Výběr auta

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělá a reálná fyzika
  • 50 různě modifikovaných tratí
  • Spousty modelů aut
  • Různé závodní disciplíny
  • Online multiplayer
  • Lokalizace do češtiny

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

As Dusk Falls

As Dusk Falls

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018

Game Stock Car 2013

Game Stock Car 2013

Mobility

Mobility

Bridge Builder

Bridge Builder

CityBus Simulator 2

CityBus Simulator 2

Diskuse

Tereza Nejedlá Tereza Nejedlá reagovat 22.02 19:21

Dobrý večer,mám prosbičku :) Chci se zeptat jak získat heslo ke hře Live For Speed S2 abych mohla hrát online hru? A ne jen takový to na čas? Děkuji moc za rady a budu ráda za vaše odpovědi :)))

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 b 9 9 0 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Live For Speed S2

Live For Speed S2

Výběr auta

Výběr auta

Galerie aut

Galerie aut

Pohled z kokpitu

Pohled z kokpitu

Model poškození

Model poškození

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 4 c 1 7 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce