stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8470
 • Uživatelů: 6409

Parkitect

Parkitect

Parkitect

87 %

Dopřejte návštěvníkům nezapomenutelné pocity na vašich atrakcích

Kdysi výjimečný herní model budovatelských simulátorů zábavních parků od série RollerCoaster Tycoon a jejích více částí postupně upadal, až se dostal do bodu, kdy vznikaly hry s touto tématikou jen sporadicky. Nedávno se zašlou slávu snažili oživit tvůrci z Frontier Developments s jejich povedeným (zejména graficky), ale ne příliš podrobným simulátorem Planet Coaster. Ještě před nimi ale v roce 2016 vypustili do světa první verzi nedokončené hry tvůrci z Texel Raptor s názvem Parkitect. Rok 2018 konečně přinesl vytoužené dokončení a vydání plnohodnotného titulu, který, zdá se, má všechny předpoklady k tomu, aby se stal duchovním a úspěšným nástupcem RollerCoaster série.

Princip hry je dobře známý všem milovníkům žánru, který se točí kolem vybudování samostatného parku schopného udržet si návštěvníky. Promyšlenými marketingovými tahy si musíte hýčkat zákazníky a jejich peněženky tak, aby se nebáli vyzkoušet nové atrakce, vrátili se na jejich oblíbené horské dráhy nebo aby se jim v parku líbilo a přišli se i příště.

Nejen horské dráhy, houpačky nebo tobogány jsou to, co návštěvníci požadují. Celodenní nahánění za zážitky vyžaduje i místo na odpočinek, dobrou správu cest i vydatné jídlo ve vyhrazených zónách. Aby vše správně fungovalo a zapadalo do sebe, musíte najmout inženýrů, bavičů, vrátné či ochranku. Správná logistika a její udržení z očí zákazníků je také položka, kterou chcete mít na svém seznamu splněnou na výbornou. Na dění v parku se díváte z horního pohledu a samozřejmostí je 3D zpracování, které umožňuje přibližování kamery, otáčení úhlů pohledu apod.

Prostředí hry je zasazeno do nejrůznějších koutů země, které se dají měnit ve prospěch parku. Stromy tak nebudou překážkou při budování konstrukcí pro vaši dráhu, skalnaté útesy se dají vytěžit a použít na stavbu silnic atd. Míra detailnosti, jakou tvůrci vytvořili, je prostě skvostná a užijete si ji do posledního šroubku. Grafickým zpracováním se Parkitect nemůže rovnat již zmíněnému Planet Coaster, ale všechno ostatní je tu výraznější, lépe a ve větším. Jsou to věci jako sledování trasy každého jednoho zákazníka, mikromanažment nebo výběr barvy atrakcí či hudebních doprovodů real-time, které hře dodávají kouzlo už dávno neoprášené.

Kromě 26 scénářů výstavby parku je k dispozici také sandboxové mód, kde si můžete dělat, co se vám zachce. Steam Workshop zase nabízí výtvory ostatních hráčů, které buď můžete používat ve své hře, nebo přispějete svými nápady a rozšíříte bohatý obsah pro jiné. Nechybí ani generátor terénu pro nové výzvy na každý den. I přes dlouhému předběžnému přístupu se ve hře najde pár nedostatků, které se vývojářům zatím nepodařilo odstranit. Nepraktické vybírání objektů nebo absence tlačítka na vrácení akcie o krok zpět jsou problémy zbytečně prodlužující čas strávený při konstrukci a zůstává doufat, že se při příštích aktualizacích vytratí. Hojnost prvků maximálně těší a je vidět, že se vývojáři snažili o vytvoření hry s duší, co se jim rozhodně podařilo.

Minimální požadavky na PC:

CPU: 2.3 GHz Intel i3 
RAM: 4 GB
GPU: Většina grafických karet od roku 2004 by měla fungovat
HDD: 2 GB volného místa
Další: Windows Vista, 7, 8, 10
ParkitectNa dráze

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Detailní zpracování
 • Hra s duší RCT série
 • 26 scénářů
 • Správa logistiky a financí
 • Obrovské množství možností výstavby
 • Prostředí je možné upravovat
 • Obrovské mapky
 • 3D zpracování
 • Volný pohyb kamery
 • Otevřený herní svět
 • Steam Workshop

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Rise of Flight: Iron Cross Edition

Rise of Flight: Iron Cross Edition

18 Wheels of Steel: Haulin‘

18 Wheels of Steel: Haulin‘

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018

Beware

Beware

Empires of the Undergrowth

Empires of the Undergrowth

GT Legends

GT Legends

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 9 d 2 5 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Parkitect

Parkitect

Na dráze

Na dráze

Nepřízeň počasí

Nepřízeň počasí

Noční atrakce

Noční atrakce

Raketa

Raketa

Spirály

Spirály

V lese

V lese

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  a 1 9 4 6 4  :
 
Nadpis:
Text: