stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Rollercoaster Tycoon 2

91 %

Postavte si zábavní park od A po Z

Slavného herního návrháře a tvůrce těch nejlepších simulačních her – Chrise Sawyera, zná snad každý. Po svém prvotním hitu Transport Tycoon mu učarovaly horské dráhy a vrhl se tedy na vytváření simulátoru zábavních parků, které jsou na horských drahách založené. Na hráče tak čeká komplexní hra, která myslí na všechny představitelné detaily, které při tvorbě a řízení zábavního parku mohou jeho majitele potkat.

Do začátku hráč získá základní prostředky. Tento rozpočet musí využít na kompletní rozjezd parku. Dále mu je přidělen časový limit a samozřejmě plocha, na které může stavět. Začátek je prakticky tou nejdůležitější fází hry. Pokud hráč podcení některou důležitou součást parku a nezbydou mu na ni peníze, pravděpodobně již nestihne splnit daný časový limit – pokud se vůbec vyhrabe z dluhů. Po počáteční investici do základního vybavení parku je totiž zapotřebí park dále rozvíjet a k tomu účelu slouží peníze vybrané ze vstupného. Není proto od věci, postavit vstupní bránu s pokladnami, aby bylo možné vstupné vůbec vybírat.

Mimo rozvíjení a zlepšování atrakcí a služeb – záchody, občerstvení a další, je třeba park propagovat v médiích. Tím ke vstupu hráč přiláká další návštěvníky a zajistí si tak opět lepší a větší výdělky. Jelikož byl Chris Sawyer vždy puntičkář a vše měl propracované do nejmenšího detailu, tak ve hře velmi záleží na detailech. Stačí, aby návštěvník odcházel nespokojen, dá to vědět známým a příště přijde o to méně lidí. Samozřejmě tento jev funguje i opačně. Pochvalné recenze jsou cílem majitele parku a nejlépe poslouží k nalákání dalších zákazníků.

Rollercoaster Tycoon 2 znamená pro hráče hodiny zábavy a také nespočet výzev v podobě nových lokací, časových limitů a finančních stropů.

Rollercoaster Tycoon 2Šílená horská dráha

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Dokonale propracovaný herní systém
  • Důraz na detaily
  • Skvělé grafické zpracování
  • Velké množství horských drah, stánků a atrakcí

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Simutrans

Simutrans

Subway Simulator Prague

Subway Simulator Prague

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

Fairground 2: Der Fahrgeschäft-Simulator

Fairground 2: Der Fahrgeschäft-Simulator

Car Mechanic Simulator 2014

Car Mechanic Simulator 2014

Tap Tap Infinity

Tap Tap Infinity

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 8 2 0 1 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Rollercoaster Tycoon 2

Rollercoaster Tycoon 2

Šílená horská dráha

Šílená horská dráha

Spleť drah

Spleť drah

Zajímavé stánky

Zajímavé stánky

Nesnadná orientace

Nesnadná orientace

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 4 6 d f c  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce