stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9727
 • Uživatelů: 6602

The Sims 3

81 %

Pečujte o své Simíky a řiďte jim životy

The Sims je značkou, kterou zná většina hráčů i přesto, že se jim hra nelíbí a lze ji ani nikdy nehráli. V podstatě každý slyšel o virtuálním simulátoru života postaviček, tzv. Simíků, kde si hráči mohou dělat, co se jim zachce. Ve hře The Sims 3, která je již třetím pokračováním, pokud nepočítáme datadisky, si můžete opět vytvořit své postavy a přežít s nimi dobré i špatné chvíle jejich života.

Při tvorbě postav je samozřejmý výběr výšky, barvy pleti, velikosti očí, nosu, úst, tvar částí těla, délka nehtů apod. Nechybí ani možnosti obléci si postavu podle sebe, dát jí šperky, které najdete v nabídce atd. Následně se můžete pustit do stavby domu. Ten je možné postavit zcela od základů, přičemž oproti minulému dílu je zde možnost na jeden čtvereček na herní ploše umístit několik předmětů, takže například na skříň se dá postavit váza, na okno dekorace apod.

Samotné postavičky spolu po celou dobu komunikují a mají každá své oblíbené aktivity i osobnosti. Všechny tyto aspekty je třeba mít pod dohledem a snažit se Simíkům plnit jejich přání, aby byly šťastnější. Během rozhovor se můžete rozhodovat, o čem budou postavičky bavit, ale není zaručeno, že to opravdu tak bude. Každá má totiž svou povahu a pokud se jí nechce, tak na rozhovor můžete zapomenout.

V pozdějších fázích hry, kdy už je život celkem zaběhnutý, může hra způsobovat problémy. Sekání i na pořádných herních mašinách a stále častěji bugy jsou nepříjemným přídavkem ve hře, která i přesto, že je stavěná na dlouhé herní sekce, nepřišla ani v datadiscích s vyřešením tohoto problému.

The Sims 3Plavání

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Řízení životů herních postav
 • Tvorba vlastní rodinky
 • Originální charakterové vlastnosti
 • Vylepšený systém budování domů
 • Neustále rozhovory
 • Živější město než v předešlých dílech
 • Kopec datadisků
 • V pozdějších fázích hry může padat

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution

American Truck Simulator

American Truck Simulator

Eastshade

Eastshade

Dawn of Man

Dawn of Man

Crash Dive

Crash Dive

Tiger Woods PGA Tour 08

Tiger Woods PGA Tour 08

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 5 b 2 9 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

hshhd
gold stargold stargold stargold stargold star
hshhd
Pro
 • míšadrazká
Proti
 • hhjhhhghj

ghhjghhj

21.3 06:59

 
 
 
The Sims 3

The Sims 3

Plavání

Plavání

Cvičení doma

Cvičení doma

Starání se o dítě

Starání se o dítě

Šachy na ulici

Šachy na ulici

 
 • Laňka Obecná

  Nejde mi the sims 3 přes Origin.

  Dobrý den, jde o to, že koupila jsem si CD klíč (ne přes Origin) a následně ho zadala do Originu. Stáhla se mi základní hra i dodatek Cestovní Horečka. Po stažení jsem klikla na PLAY a následně mě to přesměrovalo na spouštěč hry. Nabídlo mi to možnost abych si vybrala balíčky, které chci hrát.  Tak jsem si vybrala všechny a klikla jsem na INSTALOVAT. Ovšem nic se nědělo, pouze mi znovu naskočil Origin s The Sims 3 a tlačitko play, na které jsem teda klikla znova a udělala tu stejnou věc, ale pořád to končí stejně. Nic se neděje. Když ale stáhnu základní hru přes CD tak všechno funguje i ostatních pár dodatků přes CD, jenomže já bych si chtěla zahrát tu Cestovní Horečku, ale tu můžu jedině přes Origin, jenomže ten nefunguje :( Nevíte co s tím? Prosím :) Laňka Obecná 11.8.2020 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 3 9 8 4 4  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce