stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Trainz Railroad Simulator 2006

70 %

Kdo by nechtěl řídit vlaky!

Strojvůdce bylo kdysi vysněné povolání malých kluků. Mašinky a vláčky byly v obrovské oblibě a hra Trainz Railroad Simulator by v tehdejší době jistě způsobila herní převrat. Překvapivě i nyní, po mnoha a mnoha letech, kdy tento fenomén vznikl, existuje přímo obrovská herní online komunita. Ta se hrou nejen skvěle baví a samozřejmě ji hraje, ale podílí se i na jejím zvelebování.

Verze 2006 je pokračováním a mírným vylepšením verze, která vyšla o dva roky dříve. Navazuje tak na úspěšnou sérii několika simulačních her z oblasti vlaků a železnice. Ve verzi 2006 na hráče čekají tři různé moduly, které se věnují třem odlišným oblastem.

Modul Surveyor je vlastně pouze označení pro vlastní editor map. Pokud má hráč dobrou fantazii, může si v tomto modulu postavit vlastní trať. Lze si tak vytvořit model některého úseku skutečné železnice nebo pouze zajímavě propojit množství různých tratí. Tak jako tak bude výslednou trať možné absolvovat za ovládacím pultem některého z vlaků.

Další modul – Driver – slouží právě k projíždění tratí, které byly vytvořeny v předchozím modulu. Hráč má tak šanci okamžitě zjistit, zda byla trať dobře navržena a zda při její tvorbě na něco důležitého nezapomněl. V modulu jsou k dispozici dvě možnosti ovládání. Buď je možné ovládat samotnou lokomotivu z kabiny řidiče, nebo je možné se přesunout za ovládací panel celé železniční soustavy a ovládat tak odjezdy a příjezdy vlaků.

Poslední model Scenarios přináší předem vytvořené kampaně, které hráče postaví do role přepravce. Samozřejmě, že bude vlak řídit, ale zároveň na něm bude tíha odpovědnosti za náklad a osazenstvo vlaku. Na něm bude záviset, zda se vše a každý dostane v pořádku a také včas na místo určení.

Trainz Railroad Simulator 2006 nabízí zajímavé prostředí vlaků a železniční dopravy. Nenabízí sice nejlepší grafické zpracování ani široké herní možnosti, ale přiložené kampaně a hlavně editor slibují dobrou zábavu na mnoho hodin.

Trainz Railroad Simulator 2006Klidná jízda

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Editor tratí
  • Železniční prostředí
  • Snadné ovládání
  • Kampaň

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Restaurant Empire 2

Restaurant Empire 2

Bus Driver Gold

Bus Driver Gold

Lock On: Modern Air Combat

Lock On: Modern Air Combat

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18

Garbage Truck Simulator

Garbage Truck Simulator

18 Wheels of Steel: Across America

18 Wheels of Steel: Across America

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e a 6 a 1 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Trainz Railroad Simulator 2006

Trainz Railroad Simulator 2006

Klidná jízda

Klidná jízda

Čekání u přejezdu

Čekání u přejezdu

Speciální souprava

Speciální souprava

Pohled první osoby

Pohled první osoby

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e a d 7 c a  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce