stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8741
  • Uživatelů: 6507

Two Point Hospital

Two Point Hospital

Two Point Hospital

89 %

Nemocniční simulátor s najneobyčajnejšími pacienty

Chod nemocnice stojí na spolupráci všech zúčastněných od stavbařů, přes údržbářů a recepční až po doktory či ředitele. V nové hře Two Point Hospital inspirované starým herním počinem Theme Hospital si hráči vyzkouší, jaké je to postavit si své zdravotnické zařízení zcela od základů. Nezůstanou ale jen při tvorbě interiérů a exteriérů, protože jsou také manažery, takže se musí postarat o najmutí vhodného personálu na různé pozice, a zároveň je dobré zajistit i základní vybavení typu hasičské přístroje, hygienické potřeby, automaty na kávu či jídlo apod.

Začátky bývají rušné, takže hráči operují pouze s omezeným finančním kapitálem, který musí vhodně investovat. Two Point Hospital je rozdělena na mise, které je dobré plnit hned od startu, jinak do kasy nepotečou finance na lepší vybavení a služby. Pokud nejsou spokojeni pacienti, nevrátí se zpět a tím se ztratí zákazníci, kteří by nemocnici jinak uživili. Je proto nezbytné reagovat na požadavky, trendy ale i zdravotní zprávy z okolí. Two Point County je totiž kraj, kde se vyskytují netradiční choroby na velmi specifických pacientech. Roboty s hlavou jako žárovka, mumie nebo klauni jsou jen ukázkou absurdity, na které hráči ve hře narazí. Po smrti pacientů se začnou po chodbách potulovat duchové, s čím si musí poradit personál nemocnice sám. Strach se šíří rychle a je třeba jednat, takže si ani hráči, ani postavičky ve hře prakticky neodpočinou.

Two Point Hospital je výborně zpracovaná hra z nemocničního prostředí, kde je potřeba logicky a dopředu uvažovat a není nouze o humorné situace. Hráči se na dění v nemocnici dívají shora v 3D pohledu. S kamerou lze libovolně hýbat, přibližovat si činnosti postaviček a natočit si úhel pohledu tak, aby bylo co nejlépe vidět podstatné úkony personálu a pacientů.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3 6100 / AMD FX-4350
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB / NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD RX550, 2GB / AMD Radeon HD 6850 / Integrována: Intel HD Graphics 630
HDD: 5 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 64-bit
Two Point HospitalNemocnice

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Správa nemocnice
  • Budování ordinací
  • Najímání personálu
  • Starání se o pacienty
  • Postavené na humoru
  • 3D zpracování

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Wauies

Wauies

Finding Paradise

Finding Paradise

Out of the Park Baseball 19

Out of the Park Baseball 19

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

DayZ

DayZ

Achtung Panzer: Operation Star

Achtung Panzer: Operation Star

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 8 9 0 9 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Two Point Hospital

Two Point Hospital

Nemocnice

Nemocnice

Město

Město

Poradna

Poradna

Ordinace

Ordinace

Testy

Testy

Podmínky

Podmínky

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 7 9 f 9 3  :
 
Nadpis:
Text: