stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6397

Football Manager 2017

Verze Demo

Football Manager 2017

81 %

Ověřená značka přišla ve starém kabátě ale s novými záplatami

Jak to již ve fotbalových manažerech bývá, na začátku si vyberete tým, zvolíte si do vedení své lidi a postupně je přetransformovat na klub, jak si ho představujete. Football Manager 2017 se drží rovněž této klasické šablony (základ není kam více posunout), ale na druhé straně přináší spoustu novinek, které jsou výrazným krokem vpřed oproti minulým ročníkům hry.

V první řadě se více myslí na nováčky, který je k dispozici pomocník a při všech úkonech jim radí, jak postupovat, dokud se do toho nedostanou. Ať už jde o skauting nových posil, výměny hráčů, správu klubu, starání se o pohodu v kabině, tvoření tréninkového plánu nebo správu klubu, vždy je po ruce něco, co hráčů uvede do obrazu.

Oproti minulým rokom se vylepšila zápasová grafika, která tak má větší nároky na počítač, ale zároveň přináší realističtější zážitek ze hry. Zejména tvorba postavy je lepší, rovněž se dočkal upravení i příchod hráčů na stadion, jakož i samotná hra, kde už míč neutíká dopředu. Zápasy je možné sledovat buď live a kochat se svým mužstvem, nebo je možné zápas simulovat, sledovat výpisy, co se děje na hřišti a pohotově reagovat. Hráči mohou do hry zasahovat - střídat hráčů, rozdávat taktické pokyny, pokřikovat po nich zpoza čáry apod. Football Manager 2017 ale šel s dobou a realističnost dotáhl ještě vyšší než veškerá konkurence. Po zápasech se dají poskytovat rozhovory, které tentokrát dávají smysl a nepůsobí vůbec komicky. Další skvělou novinkou jsou sociální sítě, kde mohou hráči interagovat s fanoušky, dozvědět se nové věci o klubech či výměnách apod. Samozřejmostí jsou pak maličkosti jako vyřizování víz, tvorba jídelníčku apod. Vylepšený byl i systém gólů a samotných akcí, kterých je více a zápasy tak působí živější. Hra je v češtině!

Football Manager 2017Live zápas

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Realistický simulátor
  • Správu klubu
  • Vylepšená grafika
  • Množství možností jak řídit klub
  • Lepší podpora pro nováčky
  • Působení na sociálních sítích
  • Realističtější zpracována atmosféra v kabině
  • Vše má dopad na výsledek

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

PRO EVOLUTION SOCCER 2018

PRO EVOLUTION SOCCER 2018

YetiSports 5 Flamingo Drive

YetiSports 5 Flamingo Drive

Summer Athletics 2009

Summer Athletics 2009

FIFA 16

FIFA 16

Eastside Hockey Manager

Eastside Hockey Manager

Pro Evolution Soccer 6

Pro Evolution Soccer 6

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 e c 1 9 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Football Manager 2017

Football Manager 2017

Live zápas

Live zápas

Taktika

Taktika

Týmové instrukce

Týmové instrukce

Pošta

Pošta

Trénink

Trénink

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 3 b c 9 9  :
 
Nadpis:
Text: