stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9632
  • Uživatelů: 6591

Tony Hawk's Pro Skater 4

73 %

Se skatem uprostřed rušných ulic

Tony Hawk je nejenom známý a velmi úspěšný skateboardista, ale také středobod hry, která nese jeho jméno. Tony Hawk’s Pro Skater 4 je simulátor jízdy na skateboardu, který je založen na získávání co největšího bodového ohodnocení za nejrůznější trikové kombinace.

Hráč si na začátku hry vybere některou ze čtrnácti přednastavených skate-postav. Každá z nich má trošku jiné vlastnosti a hlavně je lepší nebo horší při různých tricích. I díky tomu je dobré se zaměřit na provádění specifických skoků nebo obratů a využít tak předností daných postav.

V demoverzi se pro hráče otevřou tři z pěti herních módů. Cílem většiny z nich je skočit nebo zajet co největší počet trikových variací bez toho, aby hráč upadl. Další z limitů je pak čas. Ten je hráči přesně odměřen. Nasbírané body se potom porovnají s tabulkou nejlepšího scóre a hráč se tak může dostat mezi opravdové herní mistry.

Pro základní trénink je dobré využít možnosti volného tréninku, který umožňuje volnou jízdu. Ta je výborná v několika ohledech. Hráč se seznámí s postavou a jejím ovládáním a důkladně si projede ulice a další části zpřístupněné mapy. Díky tomu se pak může v samotném časovém presu věnovat pouze trikům a všudypřítomným automobilům a chodcům. Tyto překážky poněkud znesnadňují jízdu, ale do hry je tak vnesen další aspekt, který nutí hráče k ostražitosti.

Samotná jízda se pak odehrává absolutně kdekoli a na čemkoli. Hráč se může pohybovat po chodnících, silnici nebo přístavním molu. Pro své triky zase může využít prakticky vše, co se alespoň trošku tváří jako rampa nebo lavice. Hráč se tak bude projíždět po obrubnících, zábradlích, zídkách, nebo třeba po zastávce autobusu.

Tony Hawk’s Pro Skater 4 je vynikající skate simulátor, který i v pokročilé hře přinese nové prvky a zajímavosti.

Tony Hawk's Pro Skater 4Jízda po městě

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Jeden z nejlepších skate simulátorů
  • Jednoduché nastavení a ovládání
  • Spousta možností a triků

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Football Manager 2020

Football Manager 2020

MotoGP 19

MotoGP 19

FIFA 19

FIFA 19

Party Jousting

Party Jousting

Football Manager 2024

Football Manager 2024

Supreme Snowboarding

Supreme Snowboarding

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 7 c d c 1  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Tony Hawk's Pro Skater 4

Tony Hawk's Pro Skater 4

Jízda po městě

Jízda po městě

Slide

Slide

Svezení

Svezení

Volba postavy

Volba postavy

Vylepšení postavy

Vylepšení postavy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 5 2 4 9 6  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce