stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Settlers

83 %

Vynikající a náročná strategie

Osadníci, což je český překlad názvu Settlers, se stali velmi oblíbenou strategickou hrou. Ostatně i proto je tato legendární herní série neustále podporována a nabízí i free online multiplayer verzi hry.

Strategie Settlers se v mnohém liší od běžného chápání strategií. Většinou jsou hráči zvyklí na to, že ovládají každou postavičku, ale zároveň nemusí řešit takové věci, jako výrobu nástrojů, hledání surovin pod povrchem a podobně.

V Osadnících je vše přesně opačně. Hráč musí nejprve zajistit vytvoření dělníků, kteří následně mohou vykonávat nejrůznější činnosti. Ovšem každé povolání má svého speciálního pracovníka, kterého je třeba zajistit. Dále je třeba přivést cestu přímo k danému místu, jinak se hráč nemůže dostat na určené místo. Suroviny je zase potřeba přenášet tam, kam patří – do skladů, na zpracování do hutí a podobně. Bez kvalitních cest je to nemožné. Pokud je síť komunikací neefektivní, vše bude trvat velmi dlouho a vývoj osady bude zpomalený. Suroviny je navíc nutné nejprve objevit. K tomu je zapotřebí opět specializovaného dělníka, který vyznačí místo pro těžbu.

Hra je zpočátku velmi náročná a chvíli trvá, než si hráč na její ovládání a princip zvykne. Ale toto „čekání“ se mnohonásobně vrátí. Jakmile je ovládání a systém hry jasný a dostane se hráči do podvědomí, čekají jej již jen hodiny skvělého hraní.

Pro správný chod hry The Settlers budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

SettlersHrad

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spousta jednotek a povolání
  • Náročná hra
  • Složité ovládání

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Doom

Doom

Lion King

Lion King

CD Man

CD Man

Fish Fillets

Fish Fillets

The Lost Vikings

The Lost Vikings

Blackthorne

Blackthorne

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 0 a a 4 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Settlers

Settlers

Hrad

Hrad

Základní budovy

Základní budovy

Základní obrazovka

Základní obrazovka

Přehled oblasti

Přehled oblasti

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c 0 d 2 4 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce