stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8587
  • Uživatelů: 6451

Transport Tycoon

Verze 1994 - 2,68 MB

Transport Tycoon

92 %

Vybudujte prosperující dopravní podnik!

V podnikání jsou peníze. A co potom v dopravě. Když se tedy stanete ředitelem a jediným majitelem dopravní společnosti, máte našlápnuto na to, vydělat velký balík. Záleží ale na tom, jak se ke hře postavíte a zda máte správného strategického ducha.

Transport Tycoon je jednou z mála skutečně legendárních her, které ovládly herní svět a stále jsou v patrnosti velkého množství lidí a hlavně hráčů. V době svého vzniku se stala hra neskutečným trhákem. Zaplnila volné místo na trhu, obsahovala neskutečně krásné vizuální podání a zároveň disponovala vynikající hratelností a umělou inteligencí.

Cílem hry je vybudovat kvalitní komunikaci mezi zdroji surovin, továrnami, zpracovatelskými závody a městem. Pro dopravu je možné využít letadel, aut, železnice a lodí. Každý způsob dopravy je vhodný k něčemu jinému. U lodní a letecké dopravy navíc hráč neovlivní komunikace jako takové a musí se snažit pouze. Budovat letiště a přístavy na vhodných místech, aby byla zajištěna co nejlepší dostupnost.

Při stavbách budete často potřebovat povolení od vedení města, proto je dobré městu pomáhat a starat se o něj. Stačí zajistit zábavné stavby – kolotoč, nebo investovat do vybudování parku. Tím si nakloníte populaci ve městech. Díky tomu nebude těžké dostat potřebné povolení ke stavbě.

Transport Tycoon je velmi komplexní hra. Nejvíce si ji oblíbilo herní publikum, které má rádo výzvy a dlouhodobé strategie. Při hraní se totiž neobejdete bez přemýšlení a předvídání. Pokud ale do hry proniknete, nepřestane vás bavit. Nikdy.

Pro správný chod hry Transport Tycoon budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

Transport TycoonMěsto

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spousta možností
  • Skvělá grafika
  • Množství nejrůznějších přístupů
  • Konkurenční boj
  • Nutnost logického přístupu

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

1945

1945

Colonization

Colonization

Agent Mlíčňák

Agent Mlíčňák

Duna 2

Duna 2

Dangerous Dave

Dangerous Dave

Spear of Destiny

Spear of Destiny

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 f 2 d b 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Transport Tycoon

Transport Tycoon

Město

Město

Ukázka města

Ukázka města

Železnice

Železnice

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 c 1 0 e f  :
 
Nadpis:
Text: