stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9232
  • Uživatelů: 6543

Thief Simulator

74 %

Staňte se zlodějem a vytvořte si vlastní síť zákazníků

Filmy Podfuck s Bradem Pittem a Sbal prachy a vypadni s Jasonem Stathamem mají mnoho společného s hrou Thief Simulator. Za prvé jde o kriminální činnost podanou v odlehčené atmosféře s parádní hudbicka, za druhé se může všechno zvrtnout během několika sekund a postava se dostane do nepříjemných situací. Pokud si věříte a chcete zkusit vyloupit právě obývaný dům nebo prolomit uzamčení auta, pak neváhejte, zvedněte telefon příteli a vzhůru do akce. Právě hlas v telefonu vás bude nabádat, abyste se pokusili nejprve o malé loupeže a postupně se posouvaly s cíli výše. Formou SMS zpráv dostanete zadání, které musíte plnit a vypracovat si zloděje z malého pohůnci na samostatně fungující jednotku.

Vaším úkolem bude sledovat okolí v otevřeném světě, kde se musíte naladit na vlnu obyvatel, odpozorovat jejich návyky a následně je vykrást. Samozřejmě, že si musíte dávat pozor na to, aby vás nenachytala a nezavolali policii. V takovém případě musíte rychle utéct a skrýt se v nedaleké trávě nebo ve velkém popelnici.

Pokud ale všechno jde dobře, máte malou jednotku času na to, abyste si prohlédli pokoje či interiér auta a vzali ty nejcennější věci. Je jen na vás, kolik toho pobíráte, ale vždy musíte počítat s omezeným místem v tašce, a rovněž rychlostí, jakou jste schopni opustit místo činu, pokud máte plné ruce. Na vloupání využíváte profesionálně předměty, které získáváte právě za úspěšné vykrádačky. Ještě předtím, než věci prodáte do zastavárny je potřeba očistit věci od GPS sledování, sériových čísel nebo jejich odpojit od sítě, aby vás nikdo nemohl vystopovat. Zda se stanete postrachem okolí závisí jen a jen na vás, tak zlomte vaz a ať se vám daří víc, než tragikomickým filmovým postavám zmíněným výše.

Thief SimulatorLaserové oči

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kradení je věda
  • Vtipné i stresující situace
  • Vykrádání domů i aut
  • Sledování potenciálních obětí
  • Plnění úkolů
  • Prodej do zastavárny
  • Příjemná oddechovka

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Game Pipe

Game Pipe

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder

Besiege

Besiege

Zup! 6

Zup! 6

Chess Sphere

Chess Sphere

Aperture Desk Job

Aperture Desk Job

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 f f e 6 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Thief Simulator

Thief Simulator

Laserové oči

Laserové oči

Obhlídka terénu

Obhlídka terénu

Zámek

Zámek

Policie je tady!

Policie je tady!

Obhlídka domu

Obhlídka domu

V autě

V autě

RPG prvky

RPG prvky

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 5 a 4 4 0  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce