stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9733
  • Uživatelů: 6602

Faeria

93 %

Sběratelská karetní hra se zajímavými nápady

Faeria je sice na poli karetních her už něco přes rok, ale až teď se dostala z early access verze do plné, kterou si hráči mohou zdarma stáhnout a hrát bez jakýchkoliv poplatků. V počátcích byli vývojáři nuceni placené funkce, které hráčům zlepšovaly šance na výhru, ale momentálně jsou zcela odstraněny a neplánuje se k nim vrátit. Tento mechanismus je v podstatě nastaven stejně jako v Heartstone, kde si hráči mohou koupit balíčky s kartami a Gema, kde ale nevědí, co dostanou, nebo mohou hrát a za získanou menu mohou nakupovat karty.

Pojďme ale k samotné hře a její mechanice. Faeria nabízí momentálně více než 270 karet, které se řadí do 4 elementů ohně, vody, země a pouště. Každá z nich je unikátní, stojí různý počet many a správnou kombinací se dají dělat opravdu působivé "Play".

Největším tahákem a dá se říci i unikátem je živé bojiště. Na ploše rozdělené na mnoho malých částí (něco jako šachovnice), se hráči postaví proti sobě s dvaceti životy, aby se setkali v souboji o vítězství, goldy a gemy. Postavy na hrací plochu rozmístí strategicky každé kolo a ty se při střetu opravdu bijí (styl šachů v Harry Potterovi). Na ploše jsou rozmístěny i studny s manou, které hráči mohou obsadit a čerpat z tudy výhody.

Každý den čekají na hráče odměny a čím více hrají, tím jsou lepší. Každou dosaženou úrovní navíc hráči získají možnost vybrat si jednu z více karet, která se jim hodí do sbírky. Nováčci si na začátku vyzkouší tutoriál, kde najdou všechny potřebné finty a herní mechaniky. Při nevědomosti, jak si sestavit herní balíčky, má Faeria možnost doplnit balíčky automaticky nebo vygenerovat vhodné kombinace karet.

FaeriaHrát

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pohyblivé souboje na hrací ploše
  • Velké množství karet
  • Craftování
  • Denní odměny
  • Důraz na strategii
  • Krásná grafika
  • Budoucnost karetních her?

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Robin Hood legenda Sherwoodu

Robin Hood legenda Sherwoodu

Zahrajem si na vojáky

Zahrajem si na vojáky

Against the Storm

Against the Storm

ISLANDERS

ISLANDERS

Endless Legend

Endless Legend

Zlatá horečka

Zlatá horečka

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b e 6 d 7 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Faeria

Faeria

Hrát

Hrát

Bojové pole

Bojové pole

Karetní balíček

Karetní balíček

Herní menu

Herní menu

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b f 4 0 d b  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce