stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Faeria

Verze 1.0

Faeria

93 %

Sběratelská karetní hra se zajímavými nápady

Faeria je sice na poli karetních her už něco přes rok, ale až teď se dostala z early access verze do plné, kterou si hráči mohou zdarma stáhnout a hrát bez jakýchkoliv poplatků. V počátcích byli vývojáři nuceni placené funkce, které hráčům zlepšovaly šance na výhru, ale momentálně jsou zcela odstraněny a neplánuje se k nim vrátit. Tento mechanismus je v podstatě nastaven stejně jako v Heartstone, kde si hráči mohou koupit balíčky s kartami a Gema, kde ale nevědí, co dostanou, nebo mohou hrát a za získanou menu mohou nakupovat karty.

Pojďme ale k samotné hře a její mechanice. Faeria nabízí momentálně více než 270 karet, které se řadí do 4 elementů ohně, vody, země a pouště. Každá z nich je unikátní, stojí různý počet many a správnou kombinací se dají dělat opravdu působivé "Play".

Největším tahákem a dá se říci i unikátem je živé bojiště. Na ploše rozdělené na mnoho malých částí (něco jako šachovnice), se hráči postaví proti sobě s dvaceti životy, aby se setkali v souboji o vítězství, goldy a gemy. Postavy na hrací plochu rozmístí strategicky každé kolo a ty se při střetu opravdu bijí (styl šachů v Harry Potterovi). Na ploše jsou rozmístěny i studny s manou, které hráči mohou obsadit a čerpat z tudy výhody.

Každý den čekají na hráče odměny a čím více hrají, tím jsou lepší. Každou dosaženou úrovní navíc hráči získají možnost vybrat si jednu z více karet, která se jim hodí do sbírky. Nováčci si na začátku vyzkouší tutoriál, kde najdou všechny potřebné finty a herní mechaniky. Při nevědomosti, jak si sestavit herní balíčky, má Faeria možnost doplnit balíčky automaticky nebo vygenerovat vhodné kombinace karet.

FaeriaHrát

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pohyblivé souboje na hrací ploše
  • Velké množství karet
  • Craftování
  • Denní odměny
  • Důraz na strategii
  • Krásná grafika
  • Budoucnost karetních her?

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Medieval 2: Total War

Medieval 2: Total War

Pioneers

Pioneers

Bad North: Jotunn Edition

Bad North: Jotunn Edition

Worms Armageddon

Worms Armageddon

Age of Civilizations II

Age of Civilizations II

Planets under Attack

Planets under Attack

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 2 2 4 e a  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Faeria

Faeria

Hrát

Hrát

Bojové pole

Bojové pole

Karetní balíček

Karetní balíček

Herní menu

Herní menu

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 4 f 5 d f  :
 
Nadpis:
Text: