stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8419
  • Uživatelů: 6359

Frostpunk

Frostpunk

Frostpunk

96 %

Udržte město životaschopné v tuhých mrazech

Herní série napříč žánry se drží zažitých tradic a jen málokdy se z jedné značky stane něco průlomové a originální. Je množství skvělých strategií, ale jen málokterá momentálně dokáže poskytnout pocit z něčeho nového a nápaditého. Takovým počinem je nový survival titul Frostpunk od polského studia 11 bit Studios věnující se blízké budoucnosti. V té se planeta zahalila do hustých oblaků a teplota klesla pod body mrazu. Vaším úkolem je chopit se velení jednoho z posledních míst a vést lidi tak, aby město zůstalo životaschopné.

Frostpunk si klade důraz na vynášení vlastních rozhodnutí, přičemž každé z nich má velkou váhu na to, jak se hra vyvine a kam se posune město i jeho obyvatelé. Nejen, že se musíte starat o technologie a pokrok, ale také nesmíte zapomínat na lidi a jejich spokojenost. V podstatě máte dvě možnosti, jak město vést. Buď nastolíte absolutní totalitu, nebo se budete snažit najít humánní řešení na přežití. Postupně však zjistíte, že tyto dvě cesty musí v určitém bodě zkřížit a že nepůjde všechno tak hladce, jak byste chtěli.

Nevyhnete se tak popravám, sankcím vůči skupinám obyvatel, dětské práci v dolech a pod. Základ tvoří vždy tepelný generátor ve středu města starající se o přežití obyvatel. Ten spotřebuje mnoho uhlí, jehož bude neustále nedostatek, takže třeba hledat řešení, jak jej získat co nejvíce. Ruku v ruce s tím jdou ale problémy jako civilizační choroby, nečekaní návštěvníci před branami, nedostatek jídla, rozšiřující se město neschopné se o sebe postarat a pod. Vše tak závisí na vašich rozhodnutích. Pokud se o obyvatele nebudete starat, mohou vypuknout nepokoje a situace se výrazně zhorší.

Frostpunk si zakládá na propracovaném systému všech aspektů hry - technologický strom, politika, třídy lidí, průmysl, hospodářství nebo zdravotnický systém. Vy se na vše díváte shora a určujete všechny provedené aktivity. Pokud hledáte komplexní survival strategii s propracovanými herními mechanismy, pak je Frostpunk dokonalou novinkou v roce 2018, od které se jen tak snadno nedostali. Připočtěte si k tomu intuitivní ovládání, možnost vydat se stále novými cestami či krásnou grafiku a máte zde nového favorita ve vaší sbírce her!

Minimální požadavky na PC:

CPU: 3.2 GHz Dual Core Procesor
RAM: 4 GB
GPU: GeForce GTX 660, Radeon R7 370
HDD: 8 GB volného místa
Další: DirectX, Win 7 (64-bit)
FrostpunkPrůmyslové město

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Budování města
  • Postapokalyptický svět
  • Starání se o teplo obyvatel
  • Propracovaný systém vedení města
  • Množství problémů vedle pokroku
  • Strom technologií
  • Objevování nových oblastí
  • Originální koncept

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

The Guild 2

The Guild 2

Wargame Project

Wargame Project

Victoria ll

Victoria ll

For The King

For The King

Foxhole

Foxhole

Bad North: Jotunn Edition

Bad North: Jotunn Edition

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 7 d 4 4 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Frostpunk

Frostpunk

Průmyslové město

Průmyslové město

Průmyslový dům

Průmyslový dům

Protest

Protest

Velké město

Velké město

Přeživší

Přeživší

Přenásledování

Přenásledování

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 3 6 9 2 e  :
 
Nadpis:
Text: