stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8420
  • Uživatelů: 6360

Planets under Attack

Verze 1.0 - 267,50 MB

Planets under Attack

83 %

Nenáročná vesmírná strategie

Jak již název hry předesílá, cílem Planets under Attack bude odolávat nepřátelským útokům a hlavně obsazovat neutrální nebo cizí planety. Hra nemá nijak náročný systém, ovládání chce pouze trošku cviku, ale i přes to nebude jednoduché bez pořádného tréninku zvítězit.

Hráčův úkol je jasný – na vesmírné 3D mapě je zobrazena solární nebo jiná soustava, která čeká na své dobytí. Hráč se tedy musí nejprve řádně rozvinout, postupně zabírat menší planety a nakonec se pustit do velkolepého souboje s protivníkem. Jakmile je obrazovka plná planet nesoucí hráčovu imperiální barvu, cíl je splněn a je možné se posunout do dalšího kola. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Každý z hráčů na začátku dostane přidělenu jednu nebo několik vlastních planet. Zbytek systému je označen šedou neutrální barvou – tyto planety je dobré přednostně dobýt. Mimo dobývání planet se musí hráč starat o vylepšování, obranu a hlavně ekonomickou prosperitu celého svého systému. Planety navíc migrují po svých orbitech, takže je třeba počítat i se změnou jejich polohy. Pokud nebude nic z toho podceněno, výhra je nevyhnutelná. Stačí však malá chybička a miska vah nadvlády se přehoupne k protivníkovi.

Ovládání:

Vše je řešeno pomocí myši. Podržením levého tlačítka myši nad dobývanou planetou, na ni hráč posílá určitý počet lodí (dle délky držení tlačítka). Lodí musí být více, než je nadepsáno nad samotnou planetou, v opačném případě nebude dobyta. Dvojnásob to platí u planet s vylepšenou obranou.

Podržením pravého tlačítka myši nad vlastní planetou se otevře její menu. Pro vybrání některé položky (upgradu), je třeba držet tlačítko, přejet nad položku a tlačítko pustit. Kolečkem je pak možné nastavit mód planety – útok (lodě jsou posílány automaticky), obrana (lodě zůstávají, aby bránily planetu).

Planets under AttackLidé vs. vetřelci

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Příjemné barevné grafické zpracování
  • Jednoduchý princip
  • Potřeba strategického myšlení
  • Rychlé rozhodování
  • Netradiční ovládání

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Stronghold Crusader

Stronghold Crusader

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

Achtung Panzer: Kharkov 1943

Achtung Panzer: Kharkov 1943

Empire: Total War

Empire: Total War

Warzone 2100

Warzone 2100

AirMech

AirMech

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 e 5 c d a  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Planets under Attack

Planets under Attack

Lidé vs. vetřelci

Lidé vs. vetřelci

Strategie

Strategie

Úvodní rady

Úvodní rady

Velká bitva

Velká bitva

Velká mapa

Velká mapa

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d 6 1 0 4 6  :
 
Nadpis:
Text: