stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 6425
  • Uživatelů: 5896

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

81 %

Ponořte se do dění největších bojových tažení druhé světové války

Nadšenci real-time vojenských strategií mohou jásat. Konečně totiž dorazil další díl skvělé herní série Sudden Strike s pořadovým číslem 4 (do počítání se nepočítá díl The Last Stand z roku 2010). Opět se podíváte do největšího vojenského konfliktu v dějinách, a tedy do období druhé světové války. Můžete si vyzkoušet kampaň za SSSR, Německo nebo Spojenců USA / Británie.

Jak to je v sérii zvykem, i nyní budete plnit mise, kterých bude něco přes 20. Jejich základ tak tvoří obrana důležitých pozic, útoky na strategická místa a pod. Podíváte se tak na vylodění v Normandii, na obléhání Stalingradu nebo bleskovou ofenzívu přes Ardeny. To vše se odehrává na výborně zpracovaných mapách, které místy až vyrážejí dech. No a když je obsadí realisticky zpracované jednotky (je jich dohromady více než 100 druhů a určitě budou přibývat další), tak je o skvělý herní zážitek postaráno.

Důraz se klade jako na pěchotní jednotky, tak i na těžkou techniku, dělostřelectvo, letectvo, tanky, polní brigády, mechanizované jednotky apod. Co je ale nové a výborně zpracované, jsou velitelé. Těch je celkem 9 (také předpokládáme nové postavy), přičemž všichni mají vlastní schopnosti, bonusy atd. O jednotky se je třeba pořádně starat, protože je na bojišti není mnoho a každá ztráta se tvrdě podepíše pod výsledek. Je sice možné si hru stopovat a přemýšlet o každém kroku dopředu, ale chyby se udělají prakticky vždy.

Kromě kampaně je možné hrát i multiplayer. Ten ale může přinést i negativní zážitky, protože je možné z her kdykoliv odejít. Studio Kite Games odvedlo v posledním zářezu série Sudden Strike skvělou práci, snad jen cenově mohla být hra přístupnější.

Sudden Strike 4Luftwaffe

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • 3 kampaně
  • 20 misí
  • Systém velitelů
  • 100 druhů jednotek
  • Krásně zpracované mapy
  • Málo jednotek na ploše
  • Dostačující umělá inteligence
  • Online hraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Stronghold Crusader

Stronghold Crusader

Combat Mission: Beyond Overlord

Combat Mission: Beyond Overlord

StarCraft 2: Wings of Liberty

StarCraft 2: Wings of Liberty

S.W.I.N.E.

S.W.I.N.E.

Cities in Motion

Cities in Motion

Antický Řím

Antický Řím

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 9 2 5 2 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Luftwaffe

Luftwaffe

Obrana mostu

Obrana mostu

Palba na cíl

Palba na cíl

Tiger vs britské vojenské síly

Tiger vs britské vojenské síly

Vylodění

Vylodění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d f a c d 3  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)