stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 6978
  • Uživatelů: 6005

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

81 %

Ponořte se do dění největších bojových tažení druhé světové války

Nadšenci real-time vojenských strategií mohou jásat. Konečně totiž dorazil další díl skvělé herní série Sudden Strike s pořadovým číslem 4 (do počítání se nepočítá díl The Last Stand z roku 2010). Opět se podíváte do největšího vojenského konfliktu v dějinách, a tedy do období druhé světové války. Můžete si vyzkoušet kampaň za SSSR, Německo nebo Spojenců USA / Británie.

Jak to je v sérii zvykem, i nyní budete plnit mise, kterých bude něco přes 20. Jejich základ tak tvoří obrana důležitých pozic, útoky na strategická místa a pod. Podíváte se tak na vylodění v Normandii, na obléhání Stalingradu nebo bleskovou ofenzívu přes Ardeny. To vše se odehrává na výborně zpracovaných mapách, které místy až vyrážejí dech. No a když je obsadí realisticky zpracované jednotky (je jich dohromady více než 100 druhů a určitě budou přibývat další), tak je o skvělý herní zážitek postaráno.

Důraz se klade jako na pěchotní jednotky, tak i na těžkou techniku, dělostřelectvo, letectvo, tanky, polní brigády, mechanizované jednotky apod. Co je ale nové a výborně zpracované, jsou velitelé. Těch je celkem 9 (také předpokládáme nové postavy), přičemž všichni mají vlastní schopnosti, bonusy atd. O jednotky se je třeba pořádně starat, protože je na bojišti není mnoho a každá ztráta se tvrdě podepíše pod výsledek. Je sice možné si hru stopovat a přemýšlet o každém kroku dopředu, ale chyby se udělají prakticky vždy.

Kromě kampaně je možné hrát i multiplayer. Ten ale může přinést i negativní zážitky, protože je možné z her kdykoliv odejít. Studio Kite Games odvedlo v posledním zářezu série Sudden Strike skvělou práci, snad jen cenově mohla být hra přístupnější.

Sudden Strike 4Luftwaffe

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • 3 kampaně
  • 20 misí
  • Systém velitelů
  • 100 druhů jednotek
  • Krásně zpracované mapy
  • Málo jednotek na ploše
  • Dostačující umělá inteligence
  • Online hraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Banished

Banished

Therian Saga

Therian Saga

Supreme Ruler 2020

Supreme Ruler 2020

Planets under Attack

Planets under Attack

Spore

Spore

Časy Vikingů

Časy Vikingů

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 a 6 9 8 a  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Luftwaffe

Luftwaffe

Obrana mostu

Obrana mostu

Palba na cíl

Palba na cíl

Tiger vs britské vojenské síly

Tiger vs britské vojenské síly

Vylodění

Vylodění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 9 2 4 7 2  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)