stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8629
  • Uživatelů: 6462

Worms Armageddon

Verze 1.0 - 144,61 MB

Worms Armageddon

86 %

Armageddon ve wormsí podobě

Armageddon, konec světa, zánik všeho. Jenže v rámci označení třetího dílu skvělé série červích bojovníků se jedná spíše o výbuch vtipu a zábavy, než o nebezpečnou jadernou hlavici, která svou explozí zničí život na zemi.

Worms Armageddon navazuje na tradiční zábavu, skvělé a vtipné zbraně, úžasné průpovídky malých postaviček a jednoduše vše dobré, čím se předchozí dva díly série staly populárními. Hráč může využít hned několik herních módů – tréninkový, singleplayerový, nebo multiplayerový. Poslední jmenovaný pak lze rozlišit ještě na dva typy – hra přes internet a hra na jednom PC. Obojí ze zmíněných tvoří srdce a celé hry a právě díky nim se hra stala natolik populární a oblíbená.

Herní systém zůstává stále stejný, jako u většiny artilérovek – každý hráč má tým o stejném počtu členů. Tahově se střídají a pokaždé hrají za jednoho ze zmíněných členů týmu. Pro provedení akce (přesun, útok, změna hráče) mají přesnou půlminutu, což je mnohdy velmi krátký čas. 

Worms ArmageddonNebezpečná voda

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající zábava
  • Skvělé a vtipné animace
  • Ultimátní zbraně
  • Holy Hand Granade

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Art of War: Red Tides

Art of War: Red Tides

Age of Civilizations II

Age of Civilizations II

Frostpunk

Frostpunk

Through the Ages

Through the Ages

Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires II: Definitive Edition

Football, Tactics & Glory

Football, Tactics & Glory

Diskuse

Zachariáš Zachariáš reagovat 30.03 20:32

Worms Armageddon instalace proběhla v pořádku, hra se spustí, ale po nastavení parametrů hry a spuštění obrazovka zčerná a nic se neděje minuty. Nakonec je nutný tvrdý restart počítače. Hru jsem odinstaloval a nainstaloval 2x a totéž. Ovladače jsou aktuální. Win 7 32bit RAM 3GB. Prosím poraďte.

Santo Santo (administrátor) reagovat 01.04 01:13

Dobrý deň, problém môže byť v povolení Direct3D 9. Otvorte "Steam\steamapps\common\Worms Armageddon\Tweaks", prípadne zložku, kde máte hru nainštalovanú, a aplikujte príkaz "Renderer_Direct3D_9_Shader_Palette.reg", prípadne "Renderer_Direct3D_9_Software_Palette.reg". Hra by po zadaní príkazu a reštartovaní mala ísť. Príkaz aplikujete jednoducho cez "Open".

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 b 7 8 a 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Worms Armageddon

Worms Armageddon

Nebezpečná voda

Nebezpečná voda

Speciální útok

Speciální útok

Zápalný granát

Zápalný granát

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 0 3 2 5 0  :
 
Nadpis:
Text: