stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9739
  • Uživatelů: 6602

SnipSVG

78 %

Editor pro snímání obrazovky a grafiky

SnipSVG je editor pro snímání obrazovky a grafiky, který jako primární formát používá vektorové obrázky SVG. Obrázky SVG lze používat přímo v HTML a mnoha dalších aplikacích. Poskytují stejnou ostrou kvalitu při všech nastaveních zvětšení a na rozdíl od obrázků JPG nebo PNG můžete vždy upravovat všechny prvky obrázku samostatně.

SnipSVG je navržen pro intuitivní používání. Množství chytrých pomocných funkcí, jako je automatické zapamatování stylu a galerie oblíbených položek, přináší úžasné výsledky jen několika klepnutími myší.

Když se však podíváte trochu hlouběji, zjistíte, že SnipSVG obsahuje širokou škálu výkonných nástrojů pro úpravu obrázků, které v jiných aplikacích pro snímání obrazovky nenajdete. Ořezávejte snímky obrazovky, rozmazávejte citlivé informace, fyzicky upravujte velikost velkých fotografií, přidávejte text ve formátu HTML.

Preferovaný formát ukládání v aplikaci SnipSVG je vektorový formát, který se při zvětšení plynule škáluje, například na webové stránce. Podporuje také pořizování interaktivních prvků vašich snímků pomocí skriptů a hypertextových odkazů.

SnipSVGSnipSVG

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Zachicování obrazovky
  • Konverze do SVG formátu
  • Kvalitní výstupy

Doporučujeme

Podobné programy ke stažení

Ghostscript

Ghostscript

Xara Xtreme

Xara Xtreme

inkScape

inkScape

CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite

Zoner Callisto

Zoner Callisto

biTmiX GP

biTmiX GP

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 5 3 e 2 5  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
SnipSVG

SnipSVG

SnipSVG

SnipSVG

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 7 3 9 e 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce