stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8710
  • Uživatelů: 6489

Dr.Geo

79 %

Geometrie snadno a rychle

Slovo geometrie vzniklo z řeckého slova γεωμετρία. Což je spojení dvou slov, která znamenají země a měření. Můžeme tak snadno zjistit, k čemu byl tento vědní obor zprvu používán. Jeho počátky se datují do doby starověkých civilizací, ale geometrie, jak ji známe dnes, byla vyvinuta až slavnými řeckými filozofy jako Euklides, podle něhož je základní forma této vědní disciplíny pojmenována jako Euklidovská geometrie. Díky této aplikaci snadno objevíte všechna kouzla jedné z nejstarších vědních disciplín.

S tímto edukačním softwarem snadno vytvoříte řadu interaktivních geometrických obrazců. Můžete je konstruovat ručně nebo skrze jejich matematické vlastnosti. S vytvořeným objektem poté můžete libovolně pracovat, aniž byste narušili jeho geometrickou korektnost. Snadno tak předvedete atraktivní práci s geometrickými obrazci, kterou na papíře nemůžete nikdy znázornit.

Aplikace má velmi přehledné uživatelské rozhraní, s kterým se velmi snadno pracuje. Zkoumat taje této vědní disciplíny tak mohou i ti nejmladší z vás. Program využijí také učitelé matematiky, kteří s ním mohou nadchnout nejednoho studenta.

Dr. Geo je open-source program, neboť autoři věří, že by mělo být vzdělání zdarma a dostupné všem. My s nimi můžeme jen souhlasit a poděkovat, že nám tento software dali k dispozici. 

Dr.GeoRýsování na PC

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Výukový program
  • Interaktivní geometrie
  • Snadná práce s programem

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Kalkulátor

Kalkulátor

LimeSurvey

LimeSurvey

Verbum

Verbum

ATF - All Ten Fingers

ATF - All Ten Fingers

Discover English

Discover English

StrewnTea

StrewnTea

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a c 9 7 4 1  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dr.Geo

Dr.Geo

Rýsování na PC

Rýsování na PC

Vzdělávací software

Vzdělávací software

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 2 c 8 c a  :
 
Nadpis:
Text: