stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9632
  • Uživatelů: 6591

Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)

91 %

Čtvrtý díl zběsilé automobilové honičky

Vývojáři ze společnosti Synetic dlouho nečekali a po úspěšném třetím dílu s podtitulem Highway Nights se pustili do vytváření nového příběhu. Ten spatřil světlo herního světa o rok později a hráči se tak opět mohli kochat úchvatnou grafikou, cítit nárůst hladiny adrenalinu v krvi a hlavně si skvěle zajezdit na německých silnicích, dálnicích, parkovištích nebo chodnících.

Herní série Crash Time (případně Alarm for Cobra 11) je založen na obrovsky populárním televizním seriálu z policejního prostředí. Hlavními jeho hrdiny jsou totiž příslušníci dálniční policie, která se stará o bezpečnost na silnicích a hlavně dálnicích. Jenže nic není tak, jak by si člověk přál. Zdánlivě banální přestupky a nehody se posléze ukáží být jen špičkou velkého problému nebo chystaného zločinu. Často tak hlavní hrdiny zavede případ úplně mimo klasické působiště.

Stejně tak je tomu i v dílu s názvem The Syndicate. Oblíbená vyšetřovatelská dvojice zajišťuje smrtelnou nehodu, která se stala na dálnici. Z počátku se zdá, že jde o vážnou, ale jasnou záležitost. Jenže posléze se objeví stopy po kulkách v zadní části vozu. Spekulace o úmyslném činu navíc potvrdí detektiv v utajení, který dvojici informuje o totožnosti mrtvého řidiče. Ten byl stejně jako on nasazen v utajení a dokonce na totožném případu. Hra se tak naplno rozjíždí a nebude v ní nouze o drsné honičky, kličkování v husté městské dopravě a mnoho dalšího.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, hra je známa svou propracovanou grafickou stránkou a hlavně kvalitním fyzikálním enginu. Hráči se tak při špatném řízení nebo nezvládnutí zatáčky ve velké rychlosti mohou kochat skvělými reakcemi vozu. Ten totiž nezůstane hloupě na vozovce, ale zachová se jako skutečný. Svoji energii tak přenese do nárazu a následného letu či kotrmelců. Samozřejmostí je pak deformace vozu, rozbití skleněných výplní nebo nefunkčnost dveřní západky.

Ovládání samotné hry je velmi snadné a hráč mimo šipek pro vlastní řízení využije pouze klávesy ke změně pohledu či zapnutí policejní sirény. Jednotlivé části jsou rozděleny na mise, které jsou hráči vysvětleny a podrobnosti mezi sebou navíc řeší samotní aktéři. Úkoly jsou často založeny na rychlém přemístění, sledování nebo zastavení určitého vozu. K navigaci pak slouží systém šipek. Primární neustále ukazuje směr, kterým se daný objekt nachází a zároveň určuje jeho vzdálenost. Občasné zjevení sekundárních a o poznání větších směrovek určuje cestu nebo odbočku, kterou se má hráč na křižovatce vydat.

Můžete stahovat i další demoverze her z této povedené herní série:

Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)Typický policejní vůz

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Úžasné grafické zpracování
  • Zajímavý příběh
  • Skvělý fyzikální engine
  • Závodění, rychlá jízda, honičky

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

TrackMania 2: Stadium

TrackMania 2: Stadium

Adrenaline: Extreme Show

Adrenaline: Extreme Show

MTX Mototrax

MTX Mototrax

Dakar Desert Rally

Dakar Desert Rally

FlatOut

FlatOut

Burnout Paradise

Burnout Paradise

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 5 e e 1 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)

Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)

Typický policejní vůz

Typický policejní vůz

Luxusní vozy

Luxusní vozy

Neskutečná grafika

Neskutečná grafika

Zadržení pachatele

Zadržení pachatele

Zdemolované auto

Zdemolované auto

Semir Gerkhan jako spolujezdec

Semir Gerkhan jako spolujezdec

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 3 3 6 4 d  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce