stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8453
  • Uživatelů: 6407

F1 2018

F1 2018

F1 2018

87 %

Oficiální hra F1 pro rok 2018 nabitá licencemi

Už od roku 2009 se oficiálním formula hrám věnuje výhradně studio Codemasters, a jinak to není ani pro sezónu 2018, pro kterou je vydán čerstvý titul F1 2018. Ten sleduje kroky svého předchůdce a výrazně vylepšuje zážitek ze hry na místech, kde by to ještě před pár lety bylo nemyslitelné. Nejen, že obsahuje množství licencí týmů, formulí i jezdce, ale zároveň přichází také s řadou novinek týkajících se zvuků a jízdních vlastností.

Vývojáři se konečně dohodli s týmy na částečném uvolnění informací z testování motorů i podvozků, mají informace o palivových testech io takových detailech, jakými jsou opotřebovávání pneumatik nebo chování směsí při specifických podmínkách. To vše jim umožnilo vytvořit hru, která se co nejvěrněji blíží reálným podmínkám na trati. Monoposty tak reagují na změnu počasí dynamičtěji, teplota pneumatik může od určitého momentu výrazně ovlivnit průběh závodů apod.

Jednotlivé vozy jsou tentokrát vybaveny realistickými zvuky nahranými přímo ze zkoušek či závodů. Týká se to současných formulí, jakož i historických vozů, ale v druhém případě pouze v některých případech (zbytek zvuků vozidel, kde nebyla získána licence, tvůrci upravili a dodělali na základě podobných vozidel).

Ve hře F1 2018 je celkem 20 licencovaných pilotů a přes 20 okruhů z celého světa, mezi nimiž sice ubyl Sepang, ale přibyla dvojice Hockenheimring a okruh Paula Ricarda. Hráči si mohou zahrát v režimu Kariéry, zkusit si časovka, online hraní v skvělém multiplayeru, zkusit štěstí ve víkendových závodech nebo si vyzkoušet Šampionát. Pocit skutečných závodů dodávají i rozhovory s médii, které se ale nedají vypnout, jsou jen anglicky a nabízejí málo času na odpověď. Zároveň ale umožňují lépe vyprofilovat pilotů F1 na základě jejich odpovědí (miláček publika, drsný sportovec, profesionál tělem i duší a pod.). Už tradičně nechybí možnost měnit pohled hráče na jednu ze sedmi kamer.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3 2130 nebo AMD FX 4300
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GT 640 nebo AMD HD 7750
HDD: 50 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7
F1 2018Formula zepředu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Licencované tratě, závodníci, týmy i stroje
  • Vylepšená fyzika
  • Nejlepší zachycení zvuků v sérii
  • Interakce s médii
  • Několik herních módů
  • Lepší fyzika a grafika
  • Poměrně zbytečné rozhovory

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

MotoGP 2013

MotoGP 2013

GTR 2 – FIA GT Racing Game

GTR 2 – FIA GT Racing Game

Need for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted

Rallisport Challenge

Rallisport Challenge

Ferrari Virtual Race

Ferrari Virtual Race

Formula Truck 2013

Formula Truck 2013

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 f 0 e 3 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
F1 2018

F1 2018

Formula zepředu

Formula zepředu

Jízda

Jízda

Multiplayer

Multiplayer

Pit stop

Pit stop

Příprava

Příprava

Zatáčka

Zatáčka

V kokpitu

V kokpitu

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 1 e 8 2 b  :
 
Nadpis:
Text: