stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Fuel

73 %

Neomezený prostor pro velkolepé závody

Hra Fuel se velmi odlišuje od známých závodních konceptů běžných her. Disponuje totiž téměř neomezeným prostorem, na kterém může hráč bez omezení závodit, nebo se jen procházet. Závodní plocha je velká jako jeden ze skutečných států USA. Přes tuto obrovskou plochu hra při svém průběhu nepotřebuje načíst nové lokace a hráč tak neustále disponuje čistým a plynulým přehledem o hře.

Ve hře je k dispozici téměř sedmdesátka vozidel nejrůznějších typů a značek. Od terénních motorek, přes závodní automobily až po SUV, monster trucky, vznášedla a tahače. Každý z vozů je určen pro jiný typ závodů, ale samozřejmostí je volný pohyb s vozidlem po libovolné části mapy.

Závody jsou rozděleny na několik typů. Tím klasickým je základní kariéra, která umožňuje získávání nových vozidel a paliva. Ostatně už podle názvu je zřejmé, že ve hře jde především o palivo. To je středobodem hry, která se odehrává v postapokalyptické světě a palivo tedy slouží zároveň jako měna. Kromě vítězství v závodech je možné ho získat i prostým nalezením. Barely s palivem jsou totiž volně rozmístěny po mapě a stačí do nich pouze narazit automobilem. Někdy jsou umístěny na ruinách budov, takže je k nim potřeba vyskočit. Prakticky vždy je možnost použít pro skok nějakou rampu nebo spadlou střechu apod..

Závody jsou pak různých typů. Základním z nich je klasický závod systémem Start - Cíl, kdy je třeba porazit soupeře nebo předem daný čas. Tyto závody mohou být organizovány i na super dlouhých tratích. Další z typů nese název " eek n Destroy". Hráč musí na vymezeném území najít soupeře, dohnat ho a dotknout se ho. Jiný typ hry je pojmenován "Chopper Chase". Hráč soupeří s helikoptérou, přičemž sám jde po zemi v některém z vozidel. Cílem hry je sledovat let helikoptéry a být na místě přistání před samotnou helikoptérou. Avšak hráč do poslední chvíle neví, které místo to bude.

Zajímavostí hry jsou pak velké a drsné změny počasí. Podnebí je totiž nestabilní a velmi suché, takže jsou na denním pořádku ničivé písečné bouře, tornáda a další.

FuelTornádo

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Obrovské herní území
  • Velká kopa vozidel
  • Volnost pohybu
  • Extrémní počasí

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Xpand Rally Extreme

Xpand Rally Extreme

Super Stunt Spectacular

Super Stunt Spectacular

F1 22

F1 22

Jet Car Stunts

Jet Car Stunts

MX vs. ATV Unleashed

MX vs. ATV Unleashed

Rocket League

Rocket League

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 1 b 0 8 5  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Fuel

Fuel

Tornádo

Tornádo

Chopper Chase

Chopper Chase

Poněkud zvláštní zařízení

Poněkud zvláštní zařízení

Drobné úpravy

Drobné úpravy

Jasné navigování

Jasné navigování

Upravená závodní auta

Upravená závodní auta

Přehled herní obrazovky

Přehled herní obrazovky

Značení trati

Značení trati

Další závod

Další závod

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 0 5 a 1 3  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce