stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8467
  • Uživatelů: 6409

Apex Legends

Verze 1.0 - 67,32 MB

Apex Legends

96 %

Nečekaně úspěšná nová taktická battle royale hra

Vyberte si svou Legendu, vytvořte tříčlenný tým a pusťte se do nejnovější battle royale hry Apex Legends internety. Za první tři dny si ji zahrálo 10 milionů hráčů a stala se streamovanejším titulem než konkurenční Fortnite. Žeby jsme zde měli nového krále battle royale? Na vynášení rozsudků je zatím příliš brzy, ale vše nasvědčuje tomu, že půjde o mimořádně oblíbený titul iz dlouhodobého hlediska.

Tvůrci z Respawn Entertainment se vydali směrem 4 sezón napříč celým rokem, které budou přinášet nový obsah, resetovat pozice v žebříčcích a měnit aktuální metu. Momentálně je k dispozici 8 postav různých povolání - Bangalore je profesionální vojákyně, Gibraltar kráčející skála, Lifeline medička, Wraith šílená vražedkyně, Caustic milovník všeho toxického, Mirage lhář od narození, Bloodhound profesionální stopař a Pathfinder skaut.

Vše začíná seskokem z letadla, který určuje kapitán týmu. Ten zvolí místo a čas seskoku a následně začíná boj o přežití. Co nejrychleji je nezbytné získat zbraně, zabezpečit pozice a zůstat naživu co nejdéle, nejlépe do posledního týmu. Na jedné mapce se střetne celkem 60 hráčů, resp. 20 týmů. Obytná oblast se, jak už je u battle royale hrách zvykem, neustále zmenšuje, s čím musí zápasníci počítat. Před zápasem se musí hráči poradit, jaké povolání vezmou a co chtějí hrát. Taktizování je prostě prvořadé.

Apex Legends nabízí akci, taktizování a dynamické zpracování zcela zdarma. Battle Passy je možné zakoupit pro každou sezónu a obsahují kosmetické předměty, jako skiny, zbraně apod. Vše se ale dá získat také za hraní, jen pravděpodobnost padnutí bude mnohem menší. I přesto, že je hra na Originu, je možné ji propojit se Steam přes Friendlist.

Minimální požadavky na PC:

CPU: AMD FX-4350 nebo Intel Core i3-6300
RAM: 6 GB
GPU: AMD Radeon HD 7730 nebo Nvidia Geforce GT 640
HDD: 22 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)
Apex LegendsLegendy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • 60 hráčů na mapce
  • Tříčlenné týmy
  • Battle royale
  • Sezóny během roku
  • Origin platforma
  • 8 herních postav
  • Dynamická akce
  • taktizování

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Total Overdose

Total Overdose

Heavy Bullets

Heavy Bullets

Hob

Hob

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Carnage Live

Carnage Live

Šťávomat

Šťávomat

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 3 0 4 8 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Apex Legends

Apex Legends

Legendy

Legendy

Sezóny

Sezóny

Ostrov

Ostrov

Průmyslová zóna

Průmyslová zóna

Výsadek

Výsadek

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 5 2 6 d f  :
 
Nadpis:
Text: