stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8450
  • Uživatelů: 6407

Argo

Verze 1.0

Argo

71 %

Dlouho očekávaný titul od Bohemia Interactive

Nedávno proběhlo očekávané vydání Projectu Argo od Bohemia Interactive, jen s tím rozdílem, že se změnil název na jednoduché Argo. Jde o konverzi oblíbené a realistické hry ARMA 3 a zaměřuje se na online multiplayerový zážitek, který, jak slibují tvůrci, má být rovněž co nejrealističtější.

Hra se odehrává na ostrově Malden, který má rozlohu 60 kilometrů čtverečních a poskytuje ideální podmínky pro každý herní režim. Je hustě zalidněný, na ostrově jsou pustiny, jakož i zalesněné oblasti a boje v ulicích jsou jednoduše skvělé.

Hráči si mohou zahrát jeden ze tří herních módů. V módu Link je třeba Nahácký nepřátelský počítač a obsadit sérii bodů dříve, než jejich ovládne nepřítel. Mód Raid je rozdělen na dvě části - jedna jednotka hledá datový terminál, zatímco druhá terminál brání. V režimu Clash jde převážně o dobývání malého území, kde se v několika kolech utkají dva nepřátelské týmy a snaží se udržet pozice a zabít protivníků.

Argo má menší problémy s optimalizací (padání FPS, sekání při náročnější akci) a hitboxový systém také není zcela realistický a podle představ. Velikost hry 10 GB dělá z Argo masivního žrouta prostoru na disku. Jelikož je ale zdarma a Bohemia Interactive slibují pravidelné aktualizace a zlepšení situace, není důvod tuto novou online střílečku vyzkoušet.

ArgoStrategický bod

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Zaměřené na kooperaci
  • 3 herní módy
  • Obrovský ostrov
  • Zajímavé lokality
  • Horší HITBOX systém
  • Vyžaduje lepší optimalizaci

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Bulánci 2.0

Bulánci 2.0

Shadow Warrior Classic

Shadow Warrior Classic

Steel Ocean

Steel Ocean

Alien Shooter 2

Alien Shooter 2

Desktop hry

Desktop hry

Holdfast: Nations At War

Holdfast: Nations At War

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 3 f 4 7 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Argo

Argo

Strategický bod

Strategický bod

Prestřelka

Prestřelka

Na kopci

Na kopci

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 a b f 9 a  :
 
Nadpis:
Text: