stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8712
 • Uživatelů: 6490

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III

90 %

Eliminace Templářů v období Americké války za nezávislost

Pátý díl série s názvem Assassin Creed III se tvůrci z Ubisoftu rozhodli přesunout do Ameriky, konkrétně do období války za nezávislost a hráči se setkají s úplně novými postavami (Desmond zůstává). Na začátku si chvíli zahrají za Templáře Haythama, aby následně celou hru dohráli za jeho syna Connora Kenwaya (vlastním jménem Ratonhnhaké: ton) - napůl Angličana napůl Indiána. Ten zasáhne i do bojů o nezávislost, ale v první řadě se bude snažit zachránit svět, najít amulet a cestou zabije množství postav.

Assassins Creed 3 s sebou přináší celou řadu novinek, z nichž můžeme vypíchnout nový engine AnvilNext, samoléčení, lovení zvířat (kladení pastí, stopování, krmení apod.) nebo skvělé námořní bitvy (k těm se podrobněji dostaneme níže). Boston i New York, dvě hlavní města, v nichž se odehrává příběh, jsou obrovské, nabízejí stovky možností pohybu a úkonů, a navíc jsou zpracovány dynamičtěji a pestřeji, než jejich předchůdci. Dobová atmosféra je opět skvostná a plížení se uličkami tak neztratilo nic ze svého kouzla.

Zabíjení je originálnější a potěší zejména finální údery, se kterými se tvůrci opravdu vyhráli. Rozříznutí lebky, propíchnutí žeber, prořezání šlach končetin nebo nabodnutí na bajonet jsou jen ukázky toho, jací kreativní tentokrát v Ubisoftu byly. Stealth přístup k soubojům rozšiřuje vykoukání zpoza rohu.

Samotné námořní bitvy jsou masivní a umožňují hráčům volný pohyb. Ti si tak s Connorem mohou podrobit celé posádky, přepadávat lodě, zabírat námořní cesty nebo objevovat malé zátoky či malebné ostrovy. Neomezenost pohybu se ale odemkne až po prvních pár hodinách hraní, kdy je nutné absolvovat lineární příběhovou linku bez možnosti svobodně se rozhodovat a to z důvodu důvěrného seznámení se s novinkami ve hře. V pátém pokračování ubylo asasínů, kteří jsou momentálně v ústraní, a tak hráči nebudou mít k dispozici ani tolik svých pomocníků a sluhů. Rovněž je značně okresanie vliv Connora na město. Součástí hry jsou i historické události (bostonské pití čaje) nebo historické postavy (George Washington).

Multiplayer se ale nezměnil, resp. bylo přidáno několik nových módů, online hra obsahuje sedm map až pro osm hráčů najednou a ti si užijí nové techniky zabíjení i zcela nové prostředí.

Minimální požadavky na PC:

CPU: 2.60 GHz Intel® Core™2 Duo E8200 / 2.60 GHz AMD Athlon™ II X4 620 
RAM: 2 GB
GPU: 512 MB DirectX 10 / AMD Radeon™ HD 4850 / NVIDIA® GeForce® 8800 GT
HDD: 17 GB volného místa
Další: DX 10, Win 10
Assassin's Creed IIINad hlavami

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Zcela nové prostředí
 • Brutálnější souboje
 • Počátkové seznámení s novinkami
 • Dobová atmosféra
 • Dynamičtější města
 • Historické události i osobnosti
 • Námořní bitvy
 • Desmond + nové postavy
 • Postavené na jiném enginu

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

TANK'D

TANK'D

Men of Valor: Vietnam

Men of Valor: Vietnam

Alien Arena 2010

Alien Arena 2010

Time Clickers

Time Clickers

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Ravaged

Ravaged

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 2 e 3 1 5  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Assassin's Creed III

Assassin's Creed III

Nad hlavami

Nad hlavami

Plavení na plťke

Plavení na plťke

Přesila

Přesila

Střelba

Střelba

Přístav

Přístav

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 8 b e e 5  :
 
Nadpis:
Text: