stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8472
  • Uživatelů: 6409

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

85 %

Realistická sniper hra se spoustou skvělých vlastností

Sniper je voják samotář, který odstraňuje důležitých lidí, ničí zadané cíle a sabotuje akce. Ve hře Sniper Ghost Warrior 3 je ale na misi vyslán spolu s bratrem, který mu má krýt záda. Cíl je jasný - zneškodnit biologickou zbraň ukrytou v horách dříve, než se jí zmocní teroristé. Vše se ale zvrtne, když bratra unesou a do hry vstoupí osobní život. Profesionalitu tak místy nahradí rodinný sentiment a Sniper Ghost Warrior 3 si tak užijete i kopec videí odhalujících pozadí za akcemi, které postavy provádějí.

Hra je zaměřena na pomalou a tichou akci ve stínech, kdy musíte najít nejlepší pozici a z bezpečné vzdálenosti odstranit nepřátel. Kromě toho jsou ve hře ale mnohé vedlejší mise a úkoly, které je třeba plnit. Budete se snažit infiltrovat do základny, Nahácký do systémů apod. Při všem vám bude v předvoj pomáhat váš dron, který udělá špinavou robotu za vás. Odhalí pozice nepřátel, přezkoumá oblast a dostane elektroniku na místa, kam se s postavou nedostanete.

Sniper Ghost Warrior 3 staví na obrovské herní mapě, po které se pohybujete na autech. Celkově jde o 27 kilometrů čtverečních, které poskytují dostatek prostoru na vydovádění, ale zároveň nenudí, protože všude se dá něco najít. Na mapě je okolo 200 zájmových bodů, které rovněž skrývají cenný obsah v podobě lékárniček, nábojů, bočních questů apod. Důležitým prvkem hry je realističnost, se kterou se tvůrci z CI Games pořádně vyhráli. Je třeba dávat si pozor na náboje, na dýchání vedle střílení, zvuky, které vydáváte a pod. Tlumič je velmi potřebné vybavení, které je třeba mít neustále v nejlepším stavu, jinak se stane, že vás nepřátelé zaslechnou a všechny NPC po vás půjdou. Pokud vám vyhovuje pomalé herní tempo a stealth akce okořeněná skvělými vsuvkami videí, Sniper Ghost Warrior 3 je novinkou, kterou si užijete. Zatím je hra pouze pro jednotlivce, ale do budoucna se plánuje přidat i multiplayer.

Sniper Ghost Warrior 3V kanálu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Stealth akce
  • Pokračování oblíbené série
  • Velká mapa
  • Ovládání Dron
  • Mnoho misí a bočních questů
  • 200 zájmových bodů
  • Propracovaný příběh
  • Zatím jen singleplayer

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

LEGO The Incredibles

LEGO The Incredibles

Fractured Space

Fractured Space

Orcs Must Die!

Orcs Must Die!

Super MNC

Super MNC

Dead Lab

Dead Lab

Line of Sight

Line of Sight

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 2 b 9 2 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

V kanálu

V kanálu

Výbuch

Výbuch

Vypouštění drona

Vypouštění drona

Sniper

Sniper

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 2 7 7 d 5  :
 
Nadpis:
Text: