stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8747
  • Uživatelů: 6511

H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

86 %

Chaotické a zábavní PvP v "gladiátorské" aréně

Battle Royale je typ hry, kde jsou hráči hozeni do arény nabité akcí a snaží se přežít až do úplného konce. H1Z1: King of the Kill by se dal zařadit i do nejlepších, i do nejhorších her v žánru. Nepochybně jde o jednu z nejhranějších survival PvP her, přesto oblíbenosti si tvůrci za dlouhou dobu, což hře věnují, stačili rozlít velkou část komunity. Ta prostě nesnese neustále bugy a glitche, kdy auta vybuchnou samy od sebe, postava se ocitne pod texturou, po vystřílení celého zásobníku neubere nepříteli ani HP apod. To vše se dá však brát i pozitivní, což je případ druhé skupiny hráčů, kteří jsou hře nadále věrní. Ta jim kromě toho přináší jeden z nejlepších online zážitků v rámci žánru se spoustou propracovaných funkcí a vlastností.

Na jedné mapce se najednou ocitne až 180 hráčů, kteří se snesou na padácích na zem, aby si vytipovali co nejlepší místo a co nejrychleji si pobrali věci kolem. Ať už jde o zbraně nebo předměty, ze kterých se dají vyrobit bandáže atd., Tak je třeba být co nejrychlejší. Právě na začátku rozhodují sekundy o tom, kdo ihned vypadne a bude zastřelen, a kdo naopak přežije. Zabíjení má však ale ještě větší dopad na celkové skóre, než samotné přežití. Je za něj kopec bodů a o ty v podstatě jde nejvíce. H1Z1 nabízí prostor pro profi hráčů, i pro ty příležitostné.

Každý hráč si může vybrat vlastní postavu a upravit si ji podle sebe. To se týká kosmetických úprav, protože ty mechanické jsou vždy stejné. Je tak možné přidat si účes, změnit oblečení apod.

H1Z1: King of the KillHerní menu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pro 180 hráčů
  • Široké možnosti hraní
  • Rychlé herní tempo
  • Prostor pro skill i zábavu
  • Týmový multiplayer i sólo
  • Množství bugů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Dishonored 2

Dishonored 2

Bulletstorm

Bulletstorm

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood

Chernobylite

Chernobylite

Carnage Live

Carnage Live

G-Force

G-Force

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 1 c d e 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
H1Z1: King of the Kill

H1Z1: King of the Kill

Herní menu

Herní menu

Dopad na zem

Dopad na zem

Noční hra

Noční hra

Spolupráce

Spolupráce

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  3 0 e b e 7  :
 
Nadpis:
Text: