stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8421
  • Uživatelů: 6362

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

97 %

Jedna z nejlepších BF her

Battlefield: Bad Company 2 je v srdcích mnoha milovníků BF herní série na tom nejvyšším místě a není se vůbec čemu divit. Jde o prvotřídní vyvážení grafiky a hratelnosti, spolu s dalšími faktory. Frostbite Engine umožňuje maximální využití potenciálu a grafika je tak najednou krásná a zároveň nenáročná na PC.

Herně je BC2 úplně někde jinde než akční multiplayer hry, které vznikly přibližně ve stejném období. 4 herní třídy jsou maximálně vyvážené (jak zbraňově, tak i dle činností, které mohou vykonávat). Bodový systém v ranku tak nenahrává nikomu a je jen na hráčích, zda chtějí sloužit jako assaulti v předních liniích, jako odstřelovači v dálce, medici s kulomety a těžkými zbraněmi nebo ženisté a ničitelé těžkých vozidel nebo budov. Právě budovy se zde dají ničit totálně, což je absolutní paráda zejména tehdy, když je dvoupatrový domek plně obsazený nepřáteli a najednou hráč získá 10 zabití za pár sekund.

Celá hra je maximálně dynamická a i v těch největších mapách není nouze o akční střety prakticky neustále. Do akce ale skvěle zapadá i strategické myšlení a organizování jednotlivých pohybů, které tak doplňují skvělý taktický zážitek. Navíc se hra pyšní přímo dokonalým zvukem, kterému jen těžko konkurují podobné hry. Pro Hardcore hráčů je BC2 nutností (všichni o ní ale pravděpodobně vědí), pro nováčky poskytuje ideální prostředí na zahájení. Komunita je přátelská a prakticky vůbec netoxická, je možné se prohánět v tancích, vrtulnících či rychlých buginách a BC2 by prostě ve výbavě žádného hráče chybět neměla.

Battlefield: Bad Company 2Zásah

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělý online zážitek
  • 4 herní třídy
  • Těžká technika
  • Krásná grafika
  • Realistický 3D zvuk nemá v podobných hrách konkurenci
  • Kompletní destrukce budov

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Loadout

Loadout

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Aliens vs. Predator

Aliens vs. Predator

Tribes: Ascend

Tribes: Ascend

Insurgency

Insurgency

Broken Puppet

Broken Puppet

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 a 1 0 7 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Zásah

Zásah

Zničený tank

Zničený tank

Assault

Assault

Medik na střeše

Medik na střeše

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 c 0 b 2 a  :
 
Nadpis:
Text: